2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

معلومه 

اگه بینیت به عمل نیاز داره عمل بینی بهتره

چون زیبایی یه چیز دیگس

برای مادر شدنم دعا کنید 🥺❤️‍🩹🙏مادر بچه های سالم و صالح🥲 به امید روزی که منم بیام تاپیک بزنم صاحب فرزند سالم و زیبا شدم  🥹😍🤱                                                                                          از زمانی که او دوستم دارد                                                                     در چشم خود ارجمند میایم💕🧚‍♀️
طلا سرمایه شما میشه بعدا هر چقد داشته باشین بازم بخرین

اینم حرف منطقیه ایه   

ولی خب نیاز من فعلا این دوتان  

بینیم اعتماد ب نفسمو اورده پایین و لپ تاپم ب نظرم تو دانشگاه قراره خیلی ب کارم بیاد   

2742
2738

من اگه رشته ای که میخان قبول بشم که نمیشم😂😐قول ماشین میگیرم چون بهتره 

بینی اینا رو ادم خودش میتونه کار کنه پولاشو جمع کنه

شب غم انگیز تو نیز بگذرد.    اما در این میان دلی ز دست میرود
کدوم دکتر رفتی راضی بودی ؟  منم چون بینیم خیلی بزرگه از اینا نیستم ک ی قوز کوچولو دلیل عمل باش ...

دکترم چندسالی هست که فوت کرده

منم بینیم مشکل خاصی نداشت یعنی از لحاظ سایزی اوکی بود فقط یکم نوکش افتادگی داشت که اگه الان بود میشد حتی فیلرش کنم ولی چون اونموقع ها تازه عمل اومده بود رو بورس و اکثرا بینیاشونو فانتزی و قوس دار عمل میکردن منم وسوسه شده بودم که منم انجام بدم، البته من الان دو ماهه که دوباره ترمیمش کردم 

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•

لپ تاپ 20 میلیون هزینه عمل بینی 30 به بالا پول هزینه عمل بینی رو بگیر برو شمش و طلا بخر یه سال دیگه بفروش هم دماغتو عمل کن هم لپ تاپ بخر

من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود''''''' ولی بی جونم! گمم!
اینم حرف منطقیه ایه    ولی خب نیاز من فعلا این دوتان   بینیم اعتماد ب نفسمو اورده پ ...

عمل بینی رو لطفا بیخیال بشین و به حرف مردم اهمیت ندین 

از من به شما نصیحت گول بقیه رو نخورین 

اگه بین این دو رو میخواین پس لپ تاپ بخرین 

یادتون نره خداوند شما رو زیبا آفریده 

2706