2737
2734
عنوان

بیاین ببینین بابام برام چی نوشته🥺😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 3242 بازدید | 107 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها بنظرتون اینو استوریش کنم؟؟چی بنویسم؟میخام ازش تشکرکنم🥲

من استوری نمیکنم

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
2728
گریم بند نمیاد😭

چرامن ندیدم؟

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.
2740
اخی خدا حفظش کنه . به نظرم یه کافه یا رستوران پدر دختری برید حضوری ازش تشکر کن استوری اینا به دردش ن ...

من روم‌نمیشه حضوری تشکر کنم🥲

امضا بلد نبودم اثر انگشت زدم🙄😒دستم به دامنت لایک نکن لااایک نکنننننننن😡کاربری دست ۳ نفره تاپیکارو دیدین تعجب نکنید☺😂
بدو برو صورت و دست و پاشو بوسه بارون کن

خونه نیس منم یه ادم بشدت کمرو🥲

امضا بلد نبودم اثر انگشت زدم🙄😒دستم به دامنت لایک نکن لااایک نکنننننننن😡کاربری دست ۳ نفره تاپیکارو دیدین تعجب نکنید☺😂

دیر رسیدمم🥺

اقایون درخواست ندن                میدونی چیه حالم خوبه اما تو یه حالت خنثی به سر میبرم نه خوشحالم؛نه ناراحت، افسرده هم نیستم اما دلم گرفته و کلافه ام، نمیدونم به کی یا چی فک کنم تا آروم بشم، حتی نمیتونم حالمو توضیح بدم، خنثی ام اما به اندازه ی تموم دنیا فکرم درگیره..! من حالِ این روزامو دوس ندارم.‌‌.. ولی به قول شایع... یه روز بدون اینکه به کسی بگم‌میرم میرم جایی ک بودنم کسیو اذیت نکنه؛ کسی سردرفتار نکنه،کسی طعنه نزنه،تیکه نندازه... میرم‌جایی ک هیچکس نگاهاش اذیتم نکنه...! اون روز،روزیه ک میخوام تنها بمونم تنهای تنها🙃️
2706