2737
2739
عنوان

غذاهایی که داییم درست کرد عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1311 بازدید | 59 پست

دستش درد نکنه 😍

تویی کـه  امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش  ، این دشمنت و غمگین میکنه :)                  اگه هستید ادامه شُ بگم و بِز بِز کنید و درد نَــفخ 🫤                      از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          
آره بزار روزه دار ها ببینن

گشنه هستی و تحمل و صبر روزه داری نداری نگیر جانم

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا دمشون گرم  خیلی با سلیقه هستن نکته خیلی مهمیه آدم هوس میکنه  چند سال میشه آشپزی م ...

۱۰ ساله

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }
2728
واقعا گشنه تون میشه؟! 😅  من روزه ام ولی نه تشنم میشه نه گشنه

من انقدر معدم کوچیک شده که الان خیلی گشنمه ولی افطار یک لقمه که میخورم سیر میشم😑

تویی کـه  امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش  ، این دشمنت و غمگین میکنه :)                  اگه هستید ادامه شُ بگم و بِز بِز کنید و درد نَــفخ 🫤                      از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          
۱۰ ساله

عاقل بوده که ازدواج نکرده 

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
آره بزار روزه دار ها ببینن

چرا همچین میکنین آخه؟  بعضیاتون ازونور بوم افتادین دیگه.  اسم مذهبیا رو هم خراب میکنین. 

روزه داری دلت میکشه خوب نیا

من الان باردارم اگر دلم میکشید خوب نمیومدم.  سواد دارم عنوان رو  میخونم.  شعور و عقلم دارم اگر برام ناراحت کننده باشه ازش ردمیشم.  

این حرفاوکارا چیه دیگه آخه؟ 

2738
عاقل بوده که ازدواج نکرده 

این حرفا چیه

انتحاب درست داشته باشی ازدواج خیلی هم خوبه واسه شخصی که با ازدواج موافقه

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
چرا همچین میکنین آخه؟  بعضیاتون ازونور بوم افتادین دیگه.  اسم مذهبیا رو هم خراب میکنین.&nb ...

والا روزه هم باشی با دیدن غذا ضعف نمیکنی اینا همش ادا هس 

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
تو دنیای واقعی سرویسمون کردن، اینجا هم میخوان شش دنگ اختیارداری کنن😐

همه اینجوری نیستن ناراحت نشو♥

عالیه دمشون گرم  ببخشید اونوقت الان چند سالشونه ؟ غذاهای دیگه هم بلدن ؟

همه چی بلده   ۴۲ سالشه 

غذا پختنو دوست داره

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }
تو دنیای واقعی سرویسمون کردن، اینجا هم میخوان شش دنگ اختیارداری کنن😐

والاااااااا خودشون میگن برا درک فقرا روزه میگیرن یعنی تا حالا جلوی فقیر غذا نخوردن؟

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه
من انقدر معدم کوچیک شده که الان خیلی گشنمه ولی افطار یک لقمه که میخورم سیر میشم😑

عزیزممم 😄 قبول باشه عزیزم 

من به خاطر مشغله ای که دارم کلا اشتها ندارم 

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
2706