2733
2734
عنوان

حرف زدن زن شوهر دار با مردای دیگه

| مشاهده متن کامل بحث + 3407 بازدید | 141 پست
صددرصد اشتباهه خیانته دیگ😐چون اگر شوهرش میدونست اون کارو نمیکرد

میگه خیانت یعنی از مسائل جنسی صحبت کردن که من اینکارو نمی‌کنم

فقط 46 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای خوشبخت شدنم میشه یه صلوات بفرستی؟ دوستان عزیز کاربری دست دونفره، انقدر نپرسین . یه ۱۶ و یه ۱۸ ساله.
هر چه زودتر بگو به خودت بیا 

هچی میگم یه توجیح داره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای خوشبخت شدنم میشه یه صلوات بفرستی؟ دوستان عزیز کاربری دست دونفره، انقدر نپرسین . یه ۱۶ و یه ۱۸ ساله.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چ قضاوتی وقتی خودش میدونه اشتباهه فقط دعا میکنم خدا نجاتش بده

اصلا قبول نداره اشتباهه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731

ب عنوان کسیک معتاد گیم لند و بازیای آنلاین با چت بود میگم تهش هیچییی نیس بچسبه ب شوهرش و زندگیش مثله من چون ته اون چتا چیزی نیس جز هدر دادن وقت و اینترنت البته من بعد ازدواج واقعا ترک اون گیم ها و چتا سخت بود اما تونستم ولکنم دوست شمام اگ واقعا بخاد میتونه

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
خیانته خیانتتتت نگه نیس اگ جرئت داره جلو شوهرش چت کنههه اگ  بفهمه شوهرش تو ناشناس با زنا چت میک ...

میگه مثل چت دونفر همجنس باهم هست حرف منم قبول نمی‌کنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ب عنوان کسیک معتاد گیم لند و بازیای آنلاین با چت بود میگم تهش هیچییی نیس بچسبه ب شوهرش و زندگیش مثله ...

خیلی وقته این اعتیاد رو داره نمیدونم براش چیکار کنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
به هرحال خدا هدایتش کنه قصاوت ما جز اینکه بار گناهمونو سنگین کنه فایده ای نداره

نه آخه شما که نمیشناسینش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوب پس بگو ادامه بده همینجوری زندگیت خیلی خوب میشه 

خودش خیلی علاقه به شوهرش نداره اوضاعش برای همین این شده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگه مثل چت دونفر همجنس باهم هست حرف منم قبول نمی‌کنه

اگ خودشو انق خوب توجیه میکنه پس چرا اومد از ما بپرسه ؟؟ ما نظرمونو گفتیم هممونم نظرمون یکی بود دیدی ک بعدشم دوستتون اگ واقعا کارشو قبول داشت نمیومد بپرسه از ما و میتونست ب شوهرش بگع و توجیهش کنه همین دوتا دلیل نشون میده دوستت خودش میدونع چق کارش اشتباس

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
2706