2733
2734

دو روز پیش اونجا بودم دو روز موندم ت اومدم خونه بازم میگه چجوری تو خونه می‌شینی حوصلت سرنمیره کسی دیگه جات بود همش خونه مامانش می‌رفت میگم دو روز پیش دو شب موندم باهام مشکل داری همش هم میگه میگم تو خونه راحتم بازم حرف خودشومیزنه خسته ام 

🤔🤔🤔🙄🙄🙄 

عذر میخام فکرم جای بد رفت

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ان‌شاءالله همه منتظرا بزودی مامان بشن❤️ این طعم و حسِ قشنگِ مثبت شدن بیبی چک و آزمایش رو بچشن🥹

😂😂  بگو تد ناراحتی تو برو خونه مامانم بمون 

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

طبیعی نیست به نظرم ولی نمیشه زود قضاوت بد کرد ، آخه دایی من خیلی زنش رو دوس داشت فکر میکرد زنش خونه تنها بمونه اذیت میشه هی میگفت برو خونه مامانت تنها نمون پیششون باش که در نهایت باعث شد اونا بعد پنج شال طلاق دخترشون رو بگیرن اینقدر که دخترشون رو علیه داییم پر کردن و بعد موعدشون با پسرخالش که دوران مجردی هم فکر کنم اینو میخواست ازدواج کنه

طبیعی نیست به نظرم ولی نمیشه زود قضاوت بد کرد ، آخه دایی من خیلی زنش رو دوس داشت فکر میکرد زنش خونه ...

نمی‌دونم چرا میگه همش هم میگه فکر کنم میخواد راحت واسه خودش بگرده

2706