2737
2739
عنوان

میتونم ازش شکایت کنم!؟

285 بازدید | 20 پست

سلام من قبلا با یه پسری حرف میزدم توی محلمون بود و خلاصه خیلی باهم اوکس بودیم خطمو داشت بعد من سر درس خوندن کلا دیگ گوشیمو‌گزاشتم کنار گفتم فقط ب خودم فک کنم دیگ بعد این با خط تمام‌پسرای محله مزاحم‌من میشه جورس ک الان دیگ همو منو میشناسن تو محله هی بهم پیام میده که میرم ب مامانت میگم و با اون حرف میزنم من از همه جا بلاکش کردم هی با خطای ناشناس بهم زنگ میزنه پیام میده الان یک سال شده مزاحمتاشو ب مامانمم گفتم اصلا خودش میدونه بچه بودم اشتباه کردم بلاخره همه تجربه داشتن من فقط خسته شدم از این همه مزاحمت میتونم شکاست کنم ازش؟چتاشو نشون بدم اینا نتیجه ای میگیرم؟

فقط لطفا راهنمایی کنید به هرحال خودم میدونم اشتباه گردم

آره عزیزم 

الهم عجل لولیک الفرج 💚💚                                                                                                                  متاهل و متعهد آقایون لطفا درخواست دوستی ندن 🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودتون به مادرتون بگید...مادر مهربان ترین رفیق دنیاست...نزارید از نقطه ضعف تون استفاده کنه

پسرم هااا😊،به جای اینکه دلیلِ حالِ بد و گریه های بنده های خدا باشی دلیلِ حالِ خوب و خنده هاشون باش🌹🌹🌹😉
2731
خودتون به مادرتون بگید...مادر مهربان ترین رفیق دنیاست...نزارید از نقطه ضعف تون استفاده کنه

نه من با مامانم خیلی راحتم بهش گفتم گفته فردا میریم شکایت میکنیم فقط میخواستم بدونم به نتیجه میرسم؟

2740
خب عوض کردم متاسفانه باز از یکی از دوستای احمقم گرفته بود

خیلی دوستت نامرده

ی خط بگیر ب دوستاتم نده فقط خانوادت داشته باشن 

اینو خاموش کن بالاخره بعد ی مدت بیخیال میشه 

شکایت خیلی دردسر داره.بازم ببین هر جور صلاحه 

من به خواسته هایم قول رسیدن دادم🌈

بله می تونی

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇
خیلی دوستت نامرده ی خط بگیر ب دوستاتم نده فقط خانوادت داشته باشن  اینو خاموش کن بالاخره بعد ی ...

دوستای الان ک دوست نیستن

اخه خیلی پیگیره مطمئنم بعد میره سراغ داداشم نمیخوام داداشم بفهمه خطمو ک عوض کرده بودم خبر نداشت ازم اومد در خونمون با وقاحت تمام زنگ زد گفت بگین بیاد پایین کارش دارم همین قدر پروووو

نه من با مامانم خیلی راحتم بهش گفتم گفته فردا میریم شکایت میکنیم فقط میخواستم بدونم به نتیجه میرسم؟

شکایت نمیخواد بکنید به مادرتون بگید بهش زنگ بزنه هرررر چی از دهنش در میاد بهش بگه یا بره در خونه اشون به مادرش بگه قضیه تموم میشه الکی خودتون و درگیر شکایت نکنید 

پسرم هااا😊،به جای اینکه دلیلِ حالِ بد و گریه های بنده های خدا باشی دلیلِ حالِ خوب و خنده هاشون باش🌹🌹🌹😉
2706