2733
2739
عنوان

میتونم ازش شکایت کنم!؟

| مشاهده متن کامل بحث + 286 بازدید | 20 پست
شکایت نمیخواد بکنید به مادرتون بگید بهش زنگ بزنه هرررر چی از دهنش در میاد بهش بگه یا بره در خونه اشو ...

همه اینکارارو کرده بخدا

اصلا ببخشیدا شرتاپای خودشو خانوادشو قهوه ای کرده پسره احمق با ۲۰ ساا سن اومده درخونه ب مامان من گفته برا خواستگاری اومدم مامانم نرم باهاش حرف زده اینبار گفته خب شما الان چیری نداری بیخیال دخترم شو برو کار کن ۳ ۴ سال دیگ بیا با خانواده اصلا هیچی حالیش نیست میگه نه شما ب من بگین دخترتون مال منه اسم من روش باشه من برم کار پیدا کنم😐😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستای الان ک دوست نیستن اخه خیلی پیگیره مطمئنم بعد میره سراغ داداشم نمیخوام داداشم بفهمه خطمو ک عو ...

چقد رو دادی ب این بشر هدفش چیه معلومع دوستت نداشته از اولشم وگرنه هیچ وقت اینکارو نمیکرد ک با ابروت بازی کنه خطتتم پخش کنه

خب بالاخره تو نمیخای طرفو تموم شده.میخاد چیو ثابت کنه خاک تو سرش 

چن سالشه

من به خواسته هایم قول رسیدن دادم🌈
چقد رو دادی ب این بشر هدفش چیه معلومع دوستت نداشته از اولشم وگرنه هیچ وقت اینکارو نمیکرد ک با ابروت ...

۲۰ سالشه بابا گاوه

اتفاقا میگه من چون تورو مبخوام اینجوری میکنم بابا ما باهم اصلا دوست بودیم زد تو فاز عشق و عاشقی منم گفتم ببخشید من الام امادگی ندارم بعد این پیگیریاش شروع شد اخه ب خانواده هاهم کشیده حتی دیگه نمیدونم چیکار باید بکنم

2742
همه اینکارارو کرده بخدا اصلا ببخشیدا شرتاپای خودشو خانوادشو قهوه ای کرده پسره احمق با ۲۰ ساا سن اوم ...

بچه است دیگه...اگر همه کار کردید و نشده شمایت کنید پس

پسرم هااا😊،به جای اینکه دلیلِ حالِ بد و گریه های بنده های خدا باشی دلیلِ حالِ خوب و خنده هاشون باش🌹🌹🌹😉
۲۰ سالشه بابا گاوه اتفاقا میگه من چون تورو مبخوام اینجوری میکنم بابا ما باهم اصلا دوست بودیم زد تو ...

غلط کرده پاشو از گلیم خودش دراز میکنه مگ کی هس

ن اعصاب خودت خرد کن ن خانواده حق میدم شکایت کنی

من به خواسته هایم قول رسیدن دادم🌈