2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گاهی بچه خوابه،دستش آلوده شده،مادر دست بچه رو تمیز میکنه،، پس میشه مسؤولیت بعضی اعمال بقیه رو به عه ...

ارتباطی نداره

اعمال اعتقادی هر فرد بر عهده ی خودشه و انجام اون ها وظیفه ی کسی نیست

ما میتونیم خیرات کنیم و برای امرزش رفتگان دعا کنیم

اما به هر حال هرکسی آن دِرَوَد عاقبتِ کار، که کِشت...
2742
ارتباطی نداره اعمال اعتقادی هر فرد بر عهده ی خودشه و انجام اون ها وظیفه ی کسی نیست ما میتونیم خیرا ...

همونطور که میشه گناه دیگری رو با دعا و استغفار پاک کرد،

میشه نماز یا روزه اون شخص رو هم جبران کرد..

فرقش چیه؟!!!!!

گوشی اشتراکیه،گاهی آقا،گاهی خانوم🤌
ارتباطی نداره اعمال اعتقادی هر فرد بر عهده ی خودشه و انجام اون ها وظیفه ی کسی نیست ما میتونیم خیرا ...

میشه نماز یا روزه متوفی رو فرزندان انجام بدن 

وقتی نظری میدید بگید که صرفا نظر شماست ن احکام دینی

همونطور که میشه گناه دیگری رو با دعا و استغفار پاک کرد، میشه نماز یا روزه اون شخص رو هم جبران کرد.. ...

اعمالی که وظیفه ی بندگی بوده فرق داره. توی قران هم بارها تکرار شده

نماز و روزه واجبات فردی هستن

ضمنا دعا و استغفار باعث بخشش گناهان کبیره ی اون فرد نمیشن

میشه نماز یا روزه متوفی رو فرزندان انجام بدن  وقتی نظری میدید بگید که صرفا نظر شماست ن احکام د ...

حکم دینی من حکم قرانه! نه روایت و تفسیرات بشری

قران واضح توضیح داده

اگه روزی ادما رو توی قبر همدیگه گذاشتن و همزمان برای اعمالشون بازخواست شدن بعد میتونیم ادعا کنیم که میتونیم اعمال واجب بندگی افراد مرده رو خودمون براشون به جا بیاریم

خدا از خودمون میخواد که بخاطرش اعمال رو انجام بدیم و براش وقت بذاریم تا ایمان و باورمون رو بهش ثابت کنیم و خیرش رو توی زندگی ببینیم

وقتی خدا خودش میگه تعقل و تفکر کنید چطور میشه چنین برداشتی کرد که به جای کس دیگه نماز بخونیم و خدا کاری که اون فرد تو زندگیش نکرده و جزو گناهان کبیره بوده رو قبول کنه؟ عقلانیه؟

2740
اعمالی که وظیفه ی بندگی بوده فرق داره. توی قران هم بارها تکرار شده نماز و روزه واجبات فردی هستن ضم ...

همچین فرقی تووی قرآن نیومده

قرآن گفته،،لاتزر وازرة وزر اخری،،یعنی هیشکی نمیتونه گناه دیگری رو به عهده بگیره،،بعد شما میگی گناهان کبیره نمیشه،گناهان صغیره میشه(فرقش رو از خودت میگی)

لابد این که نمیشه به جای فوت شده قضا کرد هم،از خودت میگی،،

گوشی اشتراکیه،گاهی آقا،گاهی خانوم🤌

غریبه اره وای بچه ها ربط داره حالا نماز قضا که میگن به عهد پسر بزرگه هیچی ولی من شنیدم فرزند صالح و ... رو جز اعمال  خوب حساب میکنن 

همچین فرقی تووی قرآن نیومده قرآن گفته،،لاتزر وازرة وزر اخری،،یعنی هیشکی نمیتونه گناه دیگری رو به عه ...

اگه از فرق گناه کبیره و صغیره اطلاع داشته باشید فهمش خیلی راحت میشه

ضمن این که شما میگید گناه کسی رو نمیشه گردن گرفت. منم دارم میگم که طبق قران هر کس مسئول اعمال خودشه

ما میتونیم ثواب رو برای روح رفتگان هدیه بدیم ولی اعمال واجب فرق داره

خدا از خودمون بندگی میخواد. از خودمون قیام میخواد. از خودمون میون مشغله های دنیا و وسوسه هاش وقت گذاشتن میخواد. 

اینکه خودم زنده بودم و نکردم ولی بچه ی من بیاد بعد از مرگم یه عمر به جای من قیام کنه و وقت بذاره و نماز بخونه فقط ثواب رو به من میرسونه ولی وظیفه ی بندگی ای که باید عمل میکردم و نکردم سرجاش می مونه

حکم دینی من حکم قرانه! نه روایت و تفسیرات بشری قران واضح توضیح داده اگه روزی ادما رو توی قبر همدیگ ...

همون قران هم توسط یه بشر به دست شما رسیده پس قبولش نکنید قرار نیست قران درباره تک تک مسائل سخن بگه متخصصین دین و ائمه و حتی خود پیامبر برای همین هستن که بهمون کمک کنن

غریبه اره وای بچه ها ربط داره حالا نماز قضا که میگن به عهد پسر بزرگه هیچی ولی من شنیدم فرزند صالح و ...

بله ثوابش به لطف و اذن خدا بهشون میرسه

همون قران هم توسط یه بشر به دست شما رسیده پس قبولش نکنید قرار نیست قران درباره تک تک مسائل سخن بگه م ...

به این پست شما میگن سفسطه و مغلطه

پس جای گفت و گو نیست

2706