2733
2734
عنوان

دورهمی

| مشاهده متن کامل بحث + 21620 بازدید | 4332 پست
وای یادم رفت چرا بت بگم ! باز بودن عزیزم مشتری هم داشتن داخل

ممنون گلم پس چرا برای تبریز بسته بودن تازه دیروز توی پاساژ امیرکبیر دعوا هم میکردن

*اگه میتونی تصور کنی پس میتونی انجامش بدی*💪
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون گلم پس چرا برای تبریز بسته بودن تازه دیروز توی پاساژ امیرکبیر دعوا هم میکردن

سرِ همین مالیات ؟ 

نفرت یکی از مخرب‌ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم می‌کند و اثرات آن غیرقابل جبران است ● نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقا خود مخرب است ● هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی‌افتد -هیچ چیز- که ابتدا در سطح فکر نباشد !                                                         آیاتی از کتاب گفتگو با خدا _ جلد اول ❤
2731
من حلیمو خالی با شکر و دارچین فقط . دیگه سرشیر و خامه رو والا نمیدونستم !

امتحان کن ولی خیلی چرب میشه ولی من عاشق مزش هستم  

وقتشه یه مرکز ترک گو خوری واسه بعضی هاتون راه اندازی کنم!
سرِ همین مالیات ؟ 

مثل اینکه

*اگه میتونی تصور کنی پس میتونی انجامش بدی*💪
دقیقااااا  از نی نی هستیم به نی نی برمیگردیم 😂 بخدا دلا اینجا بیشتر دور همیم کیف میکنیم  ...

لبته من تا قبل اینکه لیلگون کاربری بهم بده اینجا کاربری نداشتم مثل بیچاره ها فقط از پشت شیشه شماها رو نگاه می‌کردم  اگه ب خاطر اون سایتا نبود الان نمیتونستم اینجا باشم  

امتحان کن ولی خیلی چرب میشه ولی من عاشق مزش هستم  

چرب .... دلم دنبه کبابی خواااااااست 😫😫😫😫😫

نفرت یکی از مخرب‌ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم می‌کند و اثرات آن غیرقابل جبران است ● نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقا خود مخرب است ● هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی‌افتد -هیچ چیز- که ابتدا در سطح فکر نباشد !                                                         آیاتی از کتاب گفتگو با خدا _ جلد اول ❤
البته من تا قبل اینکه نهال کاربری بهم بده اینجا کاربری نداشتم مثل بیچاره ها فقط از پشت شیشه شماها رو ...

شوخی نکننننننننننننن 

ای بابا.خب یه نداااا میدادی نمرده بودم که دختر فقط کافی بود به یکی ندا میدادی 🥲😍برات میدرستیدم 

@لیلگون    

بهت افتوخار میکوننممم 😍🥲

کاربری میزنی بچهارو دور هم جمع میکنیییی 

بگل خیلی خیلی محکم 🫂💕

شاید قانون دنیا همین باشد ، من صاحب آرزویی یاشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگریست …
لبته من تا قبل اینکه لیلگون کاربری بهم بده اینجا کاربری نداشتم مثل بیچاره ها فقط از پشت شیشه شماها ر ...

چیزی که زیاده سایت مگه نههه؟؟‌👿👿 

دلا یادته همش اینو می گذاشتی 👿👿👿

وقتشه یه مرکز ترک گو خوری واسه بعضی هاتون راه اندازی کنم!