2737
2734
عنوان

کیا قسمتهای زیادی از زندگی پس از زندگی رو دیدن؟ بیاین سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1109 بازدید | 87 پست
نماز ستون دینه دیگه خواهر بخون برا ماهم دعا کن دین که گزینشی نیست عشقم مثلا بگی حجاب رو رعایت می ک ...

دوست دارم واقعا نماز بهم ارامش میده وقتی نمیخونم حتی کارام خوب پیش نمیره ولی بالا گفتم به خاطر آرایش🤐 گاهی از نماز جا میمونم، روزه هم میگیرم از کار و زندگی میفتم گاهیم حالم بد میشه،  بعد ما تو حیاطمون سگ داریم عاشقشم ولی دین ما سگ رو نجس میدونه ،  دلم نمیاد این طفلکو بفرستم بره عادت کرده به ما نمیره

گر مرد رهی غم مخور از دوری و دیری  ،  دانی که رسیدن هنر گام زمان است
ممنونم عزیزم

سرچ کن👇

زندگی پس از زندگی در مورد نماز خواندن🌹

موارد زیادی رو میتونی ببینی که در مورد نماز و جایگاه نماز

و اهمیت اول وقت خواندن نماز صحبت کردن و تجربه کردن....

❌آقایون درتاپیکم نظرارسال نفرمایند(علی الخصوص آقایونی که بانام کاربری خانم عضوهستند)آقایون به هیچ وجه لایک وریپلای وتگ نکنند،درخواست دوستی نفرستند،همسرم راضی نیست،خودمم تمایل ندارم.✏خانمهای عزیز💕درخواست دوستی نمیپذیرم لطفا هر حرفی دارید در تاپیک ها بنویسید🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سرچ کن👇 زندگی پس از زندگی در مورد نماز خواندن🌹 موارد زیادی رو میتونی ببینی که در مورد نماز و ...

🙏❤❤

2742
عزیزم تابلتو تر ازین برنامه از قبل هماهنگ شده وجود نداره 

چه تابلویی... بیشترش درمورد حق الناسه ،  حکومت دارا که حق الناس حالیشون نیست 

2740
دوست دارم واقعا نماز بهم ارامش میده وقتی نمیخونم حتی کارام خوب پیش نمیره ولی بالا گفتم به خاطر آرایش ...

عزیزم

در مورد آرایش هم سرچ کن و هم از دفاتر مراجع تقلید بپرس

گفته اند که آرایش چه خفیف باشد جه غلیظ

در برابر نامحرم جایز نیست.

❌آقایون درتاپیکم نظرارسال نفرمایند(علی الخصوص آقایونی که بانام کاربری خانم عضوهستند)آقایون به هیچ وجه لایک وریپلای وتگ نکنند،درخواست دوستی نفرستند،همسرم راضی نیست،خودمم تمایل ندارم.✏خانمهای عزیز💕درخواست دوستی نمیپذیرم لطفا هر حرفی دارید در تاپیک ها بنویسید🙏

نمیخوان بفهمن چکار کنیم شون

من از خودم شاکیم حاجی بم خوش نمیگذره هرجا میرم حاجی ی جوری شده رو فرم باشم یه روز همه ازم میپرسن خوشحالی برا چی هی زندگی کردنو یادم میره حتی یادم میره که یادم میره شده سی و پنج سالم دیگه و هنوز پیش خودم کارم گیره

لطفا تاپیکت رو قفل کن

زیرا .....

خودت میدونی دیگه.....

عزیزم در مورد آرایش هم سرچ کن و هم از دفاتر مراجع تقلید بپرس گفته اند که آرایش چه خفیف باشد جه غلی ...

پوستم خوب نیست اخه 😶

لطفا تاپیکت رو قفل کن زیرا ..... خودت میدونی دیگه.....

خواب زده بیدار نمیشه

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
تو چرا انقد فکرت ساده لوحه

شما روشن  فکر ما سیاه فکر اصن افرین بتو

من از خودم شاکیم حاجی بم خوش نمیگذره هرجا میرم حاجی ی جوری شده رو فرم باشم یه روز همه ازم میپرسن خوشحالی برا چی هی زندگی کردنو یادم میره حتی یادم میره که یادم میره شده سی و پنج سالم دیگه و هنوز پیش خودم کارم گیره
2706