2733
2734
عنوان

کیا قسمتهای زیادی از زندگی پس از زندگی رو دیدن؟ بیاین سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1109 بازدید | 87 پست
این برنامه حکومتیه و هیچ ربطی ب اعتقادات ما نداره همش از قبل برنامه ریزی شده هست

عزیزم شما فکر کن یه درصد فقط یه درصد حکومتی نباشه اون وقت چی تکلیف قضاوت شما و اخرت شما که میگید این برنامه اعتقاد ندارید چی میشه واش قسمت دیروز ر ببینید چون تجربه گر گفت مواد داخل دیوار چی هس

#شهید_جمهور     

دیدید میگفت رزق آدمارو ساعت ۴ونیم صبح بهش میدن ؟!؟؟

من سحر بیدار شده بودم تو گوشیم داشتم اون قسمتو نگاه میکردم همون حوالی ۴ونیم صبح گفتم خدایا ی نشونه بهم نشون بده که این حرف درسته از این به بعد این ساعت بیدار شم . ما مغازه ای داریم زیاد فروش نداریم . خداشاهده فردا صبحش با صدای گوشیم بیدار شدم مشتری بود کلی بهم سفارش داد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تماما دروغه برنامش  روح وجود داره مرگ وجود داره اون دنیا وجود داره اما برنامش دروغه چون میخو ...

عزیزم فکر کنم تو برنامه دیشب بود با مستند کامل و شاید عجیب خارج شدن روح و اینکه توهم نیست و حرفای تجربه گر درسته رو ثابت کردن

اگر مایل بودی میتونی برنانه دیشب رو ببینی

خدایا:عقیده مرا از دست عقده ام مصون بدار...... علی شریعتی 
عزیزم یادم نیس کدوم قسمت فکر کنم دو سه قسمت پیش بود همون اقایی به نام حسین صائبی عزیزم قبل ارایش وضو ...

اخه زیاد دستشویی میرم مشکل یکی دوتا نیست باید کمتر اب بخورم😅

گر مرد رهی غم مخور از دوری و دیری  ،  دانی که رسیدن هنر گام زمان است
2731
دیدید میگفت رزق آدمارو ساعت ۴ونیم صبح بهش میدن ؟!؟؟ من سحر بیدار شده بودم تو گوشیم داشتم اون قسمتو ...

نه ندیدم این قسمتو!!! چه جالب، من عاشق سحر خیزیم ازین به بعد بیشتر حواسمو جمع میکنم

گر مرد رهی غم مخور از دوری و دیری  ،  دانی که رسیدن هنر گام زمان است
این برنامه حکومتیه و هیچ ربطی ب اعتقادات ما نداره همش از قبل برنامه ریزی شده هست

اگر حکومتی بود خیلی از افراد جامعه روحانیت باهاش مخالفت نمیکردن و سعی نداشتن برنامه تعطیل بشه

این قضایا برا پارساله..

خدایا:عقیده مرا از دست عقده ام مصون بدار...... علی شریعتی 
2740
اگر حکومتی بود خیلی از افراد جامعه روحانیت باهاش مخالفت نمیکردن و سعی نداشتن برنامه تعطیل بشه این ق ...

تنها افراد کافر مخالف این برنامن

من از خودم شاکیم حاجی بم خوش نمیگذره هرجا میرم حاجی ی جوری شده رو فرم باشم یه روز همه ازم میپرسن خوشحالی برا چی هی زندگی کردنو یادم میره حتی یادم میره که یادم میره شده سی و پنج سالم دیگه و هنوز پیش خودم کارم گیره
تماما دروغه برنامش  روح وجود داره مرگ وجود داره اون دنیا وجود داره اما برنامش دروغه چون میخو ...

این چه حرفیه مگه مخاطب این برنامه چند درصدن اصلا همه مردمم باشن کی همچین چیزی القا کرد

اصلا خود امام حسین هم از حکومت البته حکومت به ناحق اون زمان چون مطالبه داشتن قیام کردن برای اصلاح حکومت جدشون چرا آنقدر فکرتون خرابه 

رو من ریپلای نکن وقتی شعور نداری

برا چی اعتقادات ۸۰میلیون ایرانی رو زیر سوال میبری

من از خودم شاکیم حاجی بم خوش نمیگذره هرجا میرم حاجی ی جوری شده رو فرم باشم یه روز همه ازم میپرسن خوشحالی برا چی هی زندگی کردنو یادم میره حتی یادم میره که یادم میره شده سی و پنج سالم دیگه و هنوز پیش خودم کارم گیره
2706