2733
2734
عنوان

کیا قسمتهای زیادی از زندگی پس از زندگی رو دیدن؟ بیاین سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1109 بازدید | 87 پست
تماما دروغه برنامش  روح وجود داره مرگ وجود داره اون دنیا وجود داره اما برنامش دروغه چون میخو ...

عزیزم چرا با این فکر اخرت ابدی خودت رو میسوزونی لطفا بیشتر فکر کنید انقد مقاومت نگنید به خاطر خودتون میگم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم گفت یکی که تماز نمیخوند خیلی ادم خوبی بود و اما نماز نمیخوند از یه جایی بیشتر نمیتونست بره و م ...

کدوم قسمت بود عزیزم؟ من اکثرا ارایش دارم چون اعتماد به نفس ندارم در زمینه ظاهر🤐و خیلی وقتا به خاطر اینکه بیرونم مثلا تا شب نماز ظهرم رو نمیخونم 🤕

گر مرد رهی غم مخور از دوری و دیری  ،  دانی که رسیدن هنر گام زمان است

نماز ستون دینه دیگه خواهر

بخون برا ماهم دعا کن

دین که گزینشی نیست عشقم مثلا بگی حجاب رو رعایت می کنم نماز نمی خونم، روزمو می گیرم اما غیبت می کنم باید سعی کنیم همه کارامون طبق اون چیزی که خدا میگه باشه، جسارتا نه اینکه من این جوری باشم همه کارام درست باشه اما باید این جوری باشه دیگه

فمن یعمل مثقال ذره خیرا یره، فمن یعمل مثقال ذره شره یره

2742
کدوم قسمت بود عزیزم؟ من اکثرا ارایش دارم چون اعتماد به نفس ندارم در زمینه ظاهر🤐و خیلی وقتا به خاطر ...

وقتی بیرون میری سعی کن با وضو باشه

موقع نماز که شد،هرجا تونستی نمازتو بخونی

خدایا:عقیده مرا از دست عقده ام مصون بدار...... علی شریعتی 
کدوم قسمت بود عزیزم؟ من اکثرا ارایش دارم چون اعتماد به نفس ندارم در زمینه ظاهر🤐و خیلی وقتا به خاطر ...

عزیزم یادم نیس کدوم قسمت فکر کنم دو سه قسمت پیش بود همون اقایی به نام حسین صائبی عزیزم قبل ارایش وضو بگیرید

تماما دروغه برنامش  روح وجود داره مرگ وجود داره اون دنیا وجود داره اما برنامش دروغه چون میخو ...

کی از شما نظر خواست؟

من از خودم شاکیم حاجی بم خوش نمیگذره هرجا میرم حاجی ی جوری شده رو فرم باشم یه روز همه ازم میپرسن خوشحالی برا چی هی زندگی کردنو یادم میره حتی یادم میره که یادم میره شده سی و پنج سالم دیگه و هنوز پیش خودم کارم گیره

یه قسمتی بود که تجربه گر میگفت ادمی رو دیده که با وجود اینکه ادم خوبی بوده و فقط نماز نمیخونده در مورد اوضاعش میگفته که خیلی بد نبوده جاش ولی بخاطر همون نماز نخونده مکانش نسبت به بقیه محدود بوده و به همه جا نمیتونسته دسترسی داشته باشه

2738

از کجا انقدر مطمئنی؟ اخه این همه آدم نمیان دروغ بگن،  موزون هم به نظر ادم خوبی میاد 

بله نماز بارها بوده. یکی از تجربه گرا بود همین فصل مخترع و مدیرشرکت دانش بنیان بود گفت در مورد کسی ک ...

ممنونم عزیزم

عزیزم چرا با این فکر اخرت ابدی خودت رو میسوزونی لطفا بیشتر فکر کنید انقد مقاومت نگنید به خاطر خودتون ...

این برنامه حکومتیه و هیچ ربطی ب اعتقادات ما نداره

همش از قبل برنامه ریزی شده هست

کاش اونقدر که ما این برنامه رو میبینیم و میترسیم و نگرانیم یه سری هام ببینن که زمین و باغ و حق مردمو ...

هرکس مسئول اعمال خودشه

نه اینکه ماهم نسبت به امر به معروف یا نهی از منکر بی تفاوت باشیم نه

اما دلیل نمیشه مثلا چون یه عده دزدن ماهم نگران اعمالمون نباشیم

چندروز پیش یه نفر اومده بود می گفتش یکی از آشناهامو که خییلی ادم خوب و درستکاری بود رو اونجادیدم چون نماز نمی خوند اونجا محدود بود تو مکان خودش نمی تونست جای دیگه ای بره 

می گفت حالش خوب بود ولی فضای دسترسیش محدود بود 

مشکلش فقط نماز بود

میشه محبت کنی از تـه دلت برام دعـا کنی زندگیم رو به راه بشه خیلی دلم به حال خـودم می سـوزه🙏🏻 الـهی خـدا برات بخواد وقتـی که خیلی ذوقشـو داری💙
2706