2737
2739
عنوان

شوهرم توقع داره من سحری نخورم

| مشاهده متن کامل بحث + 8080 بازدید | 141 پست
ممنون عزیزم بیشتر آماده کردنش سروصداایجادمیکنه مثلا بخوام وسیله هارو بزارم رومیز یا غذاروگرم کنم

از شب بشقاب و قاشق و نون و نمکدون رو تو اتاق بذار 

فقط موقع سحری غذارو رو گاز گرم کن و بردار ببر تو اتاق 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شام یکم کمتر از سحری باشه  آره واقعا همش استرس داره بیدار نشه کاش اعتقادات اعضای خانواده مثل ه ...

راستش شام زیاد نمیخورم ولی چون تو طول روز معده خالیه بعد پرمیشه انگار گنجایش نداره دوتا چایی یکم غذامیخوری دیگه اصلا نمیشه چیزی خورد

عزیزم خدا قبول کنه❤

وقتی تفکراتتون بهم نمیخوره چرا ازدواج کردین باهم البته من حقو به همسرتون میدم چون خودمم اعتقادی ب ر ...

مسخره اینه که بلد نباشی به اعتقاد بقیه احترام بذاری 

اعتقاد نداری قطعا به خودت مربوطه 

اعتقاد ما بنظرت مسخره‌ست؟این دیگه خودش مسخره‌ست

من کاربر آش‌_رشته۳۹۳۴هستم،همونی که امضاش این بود:دختر قشنگم🙎🏼‍♀️شغلت💻پولت💵تحصیلاتت📚هرگز یه روز صبح بیدار نمیشن تصمیم بگیرن ولت کنن،بچسب به آرزوهات،باور کن پسرا جایی نمیرن💕(کاربر سال ۹۵)…من بخاطر نظر دادن تو یه تاپیک جنجالی تعلیق شدم!چون یه کاربر نامحترم به بقیه گفت گزارش بزنن فقط بخاطر اینکه فهم حرفمو نداشت:)توصیه‌ا‌م به شما اینه که دنباله‌رو بقیه نباشید و سعی کنید خودتون حرفا رو تحلیل کنید،بعد گزارش بزنید🌝
2728

تو اتاق خواب بخاری یا رادیاتور دارید؟

من چند بار ظرف و قابلمه و... بردم اتاق ی گوشه گذاشتم  چون شرایطی بود نمیشد برم اشپزخونه ، قابلمه بالای بخاری گرم موند غذا قبل سحر خوردم ..

دوستمم میگه میزارم رو رادیات که بقیه از رفت آمدم عصبانی نشن

نمیشه که چون ایشون ممکنه بد خواب بشن شما به خودتون سختی بدین و بدون سحری روزه بگیرین  زن و شوه ...

چرا باید اینقد خودشو اذیت کنه بخاطر اون که تا نصف شب داره تیوی میبینه حق اینو ضایع میکنه بعدم اینقد خودخواهه که همونجا میخوابه انتظار داره زتشم یه سحری نخوره واقعا که جرا اینقد باید ملاحطه کرد همچین مردی رو اون باید ملاحظه کنه که خانمم از صب تاشب گشنه میمونه بزار برم تو اتاق اونم راحت باشهاینحوری بکنه اسی بعد یه مدت دیگه اونم تبدیل به یه ادم طالم میشه فقط انتظار از زنش داره نه متقابل

اگه میتونی غذای گرم نخور از شب قبل ساندویچ سرد اماده کن ساندویچ ژامبون یا ساندویچ تخم مرغ آ ...

آره باید همینکار کنم 

البته تقریبا ۱۰روزی بدون سحری گرفتم اون روزای دیگه ام چنروزشو غذاخوردم بقیشو نون پنیرمرباخوردم

آره باید همینکار کنم  البته تقریبا ۱۰روزی بدون سحری گرفتم اون روزای دیگه ام چنروزشو غذاخوردم ب ...

الهی بگردم عزیزم

معلومه که اهل صلح و آرامشی. کار اشتباه رو همسرت میکنه. امیدوارم باهات راه بیاد و بره تو اتاق بخوابه تا اینقدر معذبت نکنه

دو هفته دیگه تمومه. حتما سحری بخور

أَکْثَرُهُمْ لا یَعْقِلُونَ، أَكْثَرُهُمْ لَا يُؤْمِنُونَ، أَكْثَرَ النَّاسِ لَا يَشْكُرُونَ، كَثِيرًا مِنْهُمْ لَمُسْرِفُونَ، كَثِيرًا مِنَ النَّاسِ لَفَاسِقُونَ… این توصیف خدا از بیشتر ما انسان‌هاست. غم انگیز و باعث شرمساریه!!! بیشترشون فکر نمیکنن. بیشترشون ایمان ندارن. بیشترشون تشکر نمیکنن. بیشترشون اسراف میکنن و……..!!! خدا به بندگانش کرم و بخشایش دارد، ولى بیشتر مردم سپاس‌گزار نیستند. آل عمران 110... آنها نعمت خدا را می‌شناسند، سپس آن را انکار می‌کنند و بیشترشان ناسپاسند! بقره 243؛ نمل 73. (با اندکی تفاوت)... نعمت‏ خدا را مى ‏شناسند اما باز هم منكر آن مى ‏شوند و بيشترشان كافرند. نحل 83... آنها هنگامی كه اذان مي‏گوئيد و مردم را)به نماز مي‏خوانيد آن را به مسخره و بازی مي‏گيرند، اين بخاطر آن است كه آنها جمعی هستند كه اندیشه نمی‌کنند.. مائده، ۵۸... اگر اکثر مردم روى زمین را اطاعت کنى، تو را از راه خدا گمراه سازند؛ زیرا جز از پى گمان نمی‌روند و جز به دروغ سخن نمی‌گویند.انعام، 116... خداوند نسبت به مردم صاحب فضل و كرم است هر چند اكثر مردم شكرگزاری نمی‏كنند. غافر 61... پروردگار تو نسبت به مردم فضل و رحمت دارد ولی اكثر آنها شكرگزار نيستند. نمل 73... و……..
2740
راستش شام زیاد نمیخورم ولی چون تو طول روز معده خالیه بعد پرمیشه انگار گنجایش نداره دوتا چایی یکم غذا ...

انگاری بعد روزه گرفتن گنجایش معده کمتر میشه و نمیشه 

زیاد خورد و کلا اشتها هم کم میشه 

ولی به خاطر همسرتون خودتون رو اذیت نکنین و کامل سحری 

رو میل کنین😊

ممنونم همچنین روزه و نماز شما هم قبول باشه💚

ما هیچ گاه به امروز برنمی گردیم،هرچه را لازم است بردارید ...
اعتقادات شبیه هم توی زندگی مشترک خیلی خیلی مهمه

میدونی مشکل کجاست؟ این جاست که تضمینی نیست طرف تا همیشه سر اعتقادش بمونه

آدما تغییر میکنن

أَکْثَرُهُمْ لا یَعْقِلُونَ، أَكْثَرُهُمْ لَا يُؤْمِنُونَ، أَكْثَرَ النَّاسِ لَا يَشْكُرُونَ، كَثِيرًا مِنْهُمْ لَمُسْرِفُونَ، كَثِيرًا مِنَ النَّاسِ لَفَاسِقُونَ… این توصیف خدا از بیشتر ما انسان‌هاست. غم انگیز و باعث شرمساریه!!! بیشترشون فکر نمیکنن. بیشترشون ایمان ندارن. بیشترشون تشکر نمیکنن. بیشترشون اسراف میکنن و……..!!! خدا به بندگانش کرم و بخشایش دارد، ولى بیشتر مردم سپاس‌گزار نیستند. آل عمران 110... آنها نعمت خدا را می‌شناسند، سپس آن را انکار می‌کنند و بیشترشان ناسپاسند! بقره 243؛ نمل 73. (با اندکی تفاوت)... نعمت‏ خدا را مى ‏شناسند اما باز هم منكر آن مى ‏شوند و بيشترشان كافرند. نحل 83... آنها هنگامی كه اذان مي‏گوئيد و مردم را)به نماز مي‏خوانيد آن را به مسخره و بازی مي‏گيرند، اين بخاطر آن است كه آنها جمعی هستند كه اندیشه نمی‌کنند.. مائده، ۵۸... اگر اکثر مردم روى زمین را اطاعت کنى، تو را از راه خدا گمراه سازند؛ زیرا جز از پى گمان نمی‌روند و جز به دروغ سخن نمی‌گویند.انعام، 116... خداوند نسبت به مردم صاحب فضل و كرم است هر چند اكثر مردم شكرگزاری نمی‏كنند. غافر 61... پروردگار تو نسبت به مردم فضل و رحمت دارد ولی اكثر آنها شكرگزار نيستند. نمل 73... و……..
2706