2737
2734
عنوان

تورکاااااااا 🍷💙🌱

538 بازدید | 123 پست

ی حرف تیکه دار بهم یاد بدین فقط بی ادبی نباشه عزیزانم🥂

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خب در مرد چی ؟! طرف مرده زنه؟! دوستته؟! شوخی دارید یا دعوا ؟!

دعوا باشه هیچکس نیس یاد بگیرم استفاده کنم😁😂😂

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱
اخه تیکه دار مثلا چه جور تیکه داری؟درباره چی؟

تیکه دار برا دعوا یا بحث

خب بايد بگى به كى ميخواى تيكه بندازى وسرچى؟

برا بحث حاضرجوابی تورکی میخوام

2740
تیکه دار برا دعوا یا بحث

فحش ترکی میخوای ؟

معرفی کتاب: دزیره، بازمانده، صد سال تنهایی، ناطور دشت، دروغگویی روی مبل، مغازه خودکشی، سگ ولگرد، دارالمجانین، بوف کور، تادیب، زن زیادی، سه قطره خون، بازگشت، دنیای ناتمام، چهل و یکم، من پیش از تو، چشمهایش، آسو، بیکران تنهایی، وقتی نیچه گریست، شازده کوچولو، مسخ، مدیر مدرسه، زنده به گور، بنجامین باتن، مکالمه با یک گاو پرست، بادبادک باز، هزارخورشیدتابان، قلعه حیوانات، دختری که رهایش کردی، ورونیکا تصمیم میگیرد بمیرد، جنایت و مکافات، کیمیاگر ...🌹🌷🌺

سَن دیَن اوسون شَر یاتسین😂

یعنی چیزی که تو میگی باشه شر بخوابه

زنداداشم ترکی بلد نبود تو نامزدی اینو یاد گرفته بود شده بود تیکه کلامش به همه میگفت😂

یدونه هم سانجیلاما

یعنی نسوز😂

در جواب ابلهان آنقدر خاموش ماندم كه گفتند حرف حساب جواب ندارد😂

خب نمیشه یا باید با بی ادبیش مشکلی نداشته باشی یا کلا نمیشه 

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                       من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن یا حتی جون دادن هم بخندم :) .... 
فحش ترکی میخوای ؟

ن اصلا بی ادبی نمیخوام 

2706