2737
2734
عنوان

شوهرم توقع داره من سحری نخورم

| مشاهده متن کامل بحث + 8081 بازدید | 141 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آفرین دقیقا همینطوره همیشه ماخانما هستیم که باهاشون را میاییم اونا خودشونوراحت میکنن 

نمیشه گفت همه خانما اینطوری رفتار میکنن.... شما در حق خودتون بی انصافی میکنید و از حق خودتون میگذرین:(

این فداکاری و از حق گذشتنه درصورتی درسته ک شوهرتون هم همینکارو کنه نه اینکه اصلا درکتون نکنه 

لطفا وقتی خوراکیم رو بهت تعارف می‌کنم از محبتم سواستفاده نکن و برندار.هیچ چیزی برام مهم تر از خوراکیام نیست 

من که امسال باردارم نتونستم ولی سال های قبل مثل شما تنها بیدارمیشدم میرفتم تواتاق خواب سحری میخوردم

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خودت کمک کن 
2728
یه سوال . چرا با کسی ازدواج میکنید که از نظر مذهبی و عقاید با هم اختلاف دارید ؟

من اونقدرررر مذهبی نیستم 

ولی خب به نماز وروزه خیلی معتقدم 

دیگه خب خیلی وقتا امکانش نیس آدم کاملا هم عقیده خودتو پیداکنی 

چرا باید اینقد خودشو اذیت کنه بخاطر اون که تا نصف شب داره تیوی میبینه حق اینو ضایع میکنه بعدم اینقد ...

بله دقیقا اسی  باید باشوهرش در این باره صحبت کنه 

مشکل اینه اکثرا زن و شوهرا در ارتباط با دلخوریاشون باهم دیگه صحبت نمیکنن چه بسا این صحبت کردنه میتونه خیلی مفید باشه

اصلا شاید شوهر اسی نمیدونه ک اسی اذیت میشه شاید فکر میکنه اسی با این قضیه مشکلی نداره که حرفی راجبش نمیزنه 

لطفا وقتی خوراکیم رو بهت تعارف می‌کنم از محبتم سواستفاده نکن و برندار.هیچ چیزی برام مهم تر از خوراکیام نیست 
2738

دو تا موضوع قبل از هرچیزی خیلی بولده 

یکی اینکه چرا باید یه زوج جوون جدا از هم بخوابن ؟

و یکی دیگه اینکه چرا قبل از ازدواج به اینکه اعتقادات و ارزش هاتون باید در راستای هم باشه توجه نکردی ؟

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨
بله درست میفرمایید ولی خب از بحث وکشمش خستم سعی میکنم مداراکنم

این مسائل واقعا مسئله ای نیست که با بحث و کشمکش سعی کنی مشکلو حل کنی

با یه حرف زدن منطقی مسئله حل میشه 

2706