2733
2734
عنوان

خسته شدممم😭😭😭😭💔💔💔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 497 بازدید | 38 پست
خیلییی ممنونم و اینکه اگه از ازمون جامع هیچی ندونی و بخوای بزنی جهت یادگیری تاثیر داره؟

من درباره شرایط شما چیزی نمیدونم عزیزم اما کلا برای هر آزمونی اگر بعدش سوال و جوابهارو بررسی کنی بی تاثیر نیست، اما بدون تحلیل چیزی یاد نمیگیری.

اگر قصد داری آزمون بدی اما هدفت فقط یادگیریه، انتظار درصد خوب از خودت نداشته باش که اعتماد بنفست پایین نیاد گلم.

امیدوارم موفق باشی 

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین منم مث تو مدرسه تاپ معدل خوب از تیرم دارم میخونم پانسیون میرم

درسامم همشون اوکیه ن بجز ریاضی

اما خداروشکر امسال ۵۰ درصدمون نهاییه دبگه تو میتونی تو امتحانا نهایی نپره خوبی از ریاضی بگیری ک تا جد زیادی جبران کنکورش میشع

تو کنکور ۱۰ ۱۵ درصدم بزنی با نهایی ۱۸ عالیه

آدما تو تاریکی از تنهایی نمیترسن ازینکه تنها نباشن میترسن:)
2731

تستی خوندن رو یاد نگرفتی 

هوشمندانه کار کن 

و اینکه الزاما نباید درصد بالا باشه 

تو همین امسال معدلت 19 باشه ولی درصدا رو 30 رتبه ات زیر 2 هزار 

🙂میجنگم اما التماس هرگز نمی کنم 
فداتشم ممنونم

زنده باشی

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2740

درکت می کنم خودم هم پشت کنکور بودم خیلی سخت بود واقعا ولی بعد دانشگاه همشو یادت میره من هم کم حرف چرت از خانواده نشنیدم خیلی دوران سختی بود 

ولی بهت حق نمیدم از قبل حرف شکست و مرگ و... بزنی ببین از همین الان هم کلی وقته سعی کن خیلی درسنامه رو طولش ندی و همش تست بزن و ازمون بده بعدش هم مرور کن اینا باعث پیشرفتت میشه نه درسنامه زیاد خوندن

یک چیزی هم بهت میگم اگر بهش عمل کنی مطمئن باش عامل موفقیت و پیشرفتت میشه ببین نهایی رو دست کم نگیر تازه پارسال که تاثیرش ۴۰ بود برای من تاثیر مثبت خیلی زیادی داشت امسال که دیگه ۵۰ هست تو باید کلی برای کنکور وقت بذاری تا یک تست بیشتر بزنی اما اگر کتاب درسی رو خوب خوب و نکته هاش رو عالی بلد باشی کل سوال های نهایی دی و خرداد و شهریور رو بزنی مطمئن باش نمرات نهاییت عالی میشه و تاثیر عجیبی میذاره واقعا که خودت هم باورت نمیشه خیلیا فقط چسبیدن به کنکور و همین عامل پیشرفتت میشه.

حالا انتخاب با خودت هست به حرفم عمل کن نتیجش رو میبینی چون دارم در مورد چیزی که میدونم و مطمئن هستم باهات صحبت می کنم می تونی هم عمل نکنی بعد کنکور و نتیجه ها کارنامه ها رو ببینی که معدل چه کار ها که نمیکنه و حسرت بخوری فقط

ممنون میشم برای انجام شدن نیت خیری که دارم صلوات بفرستید♥️