2733
2739
عنوان

خسته شدممم😭😭😭😭💔💔💔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 497 بازدید | 38 پست
عزیزم اینو مطمئن باش همون خدایی که بهش اعتقاد داری نجاتت میده انشاءالله، فقط کافیه بهش اعتماد کنی و ...

عزیزم میشه برای قبدلی رشته دلخواه منم بخونی برام دعا کنی هیلی ممنونم ازتون

به بار عزیزم  قربونت عزیزم  ریاضی  منبع ایکیو نردبام....

عزیزم ی چی بهت بگم ۵۰ درصد امسالت نهایی 

حدودا ۲۰ ال ۲۵ درصد کنکورت هم از دوازدهمه

مهم ترین چیز برای امسال تو نهایی چرا چون میتونی مطمئن باشی ک ۵۰ درصدو بگیری با همون ۵۰ درصد میتونی پرستاری بیاری اگ یه ده درصدم تو کنکور بزنی میتونی پزشکی بیاری

ولی باید اصولی بخونی ن ک یهو شروع کنی مثلا برای زیست اول باید خیلی سبز بزنی بعد ک کل و کتاب و زدی بری سراغ ایکیو هر کی اول بره سراغ اون واقعا نمی‌فهمه اصلا تست چی میگه

ریاضی هم فیلم های مهندس خار کن و ببین بعد شروع کن ب خوندن کتاب و بعد برو سراغ تستای خیلی سبز ایکیو خیلی سطحش بالاس برای کسی ک تازه میخواد شروع کنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی از محبتتون همه معلمام میگن قبولی تو فامیل میگن من خودم میدونم که هیچی نمیشم حرصم از همینه

و ی چیز دیگه هم ک بهت بگم کل دانش اموز های چ تجربی چ ریاضی خراب میکنن 

چون واقعا سختع پارسال نفر اول کنکور ریاضیشو ۵۰ درصد زده بود پس شما ۲۰ درصدم بزنی عالیه

2742
سلام یه سوال اگه ازمون جامع بزنی چیزی ازش بلد نباشی برای یادگیری بزنی خوبه؟ جهت یادگیری کلا ازمون جا ...

سلام یه حداقل مطالعه و پایه ای نیازه ؛ شما برای آزمون جامع بهتره بالای ۵۰ درصد از مطالب رو بلد باشین و بعد شروع کنید ✅

سلام یه حداقل مطالعه و پایه ای نیازه ؛ شما برای آزمون جامع بهتره بالای ۵۰ درصد از مطالب رو بلد باشین ...

یعنی بلد نباشی و جهت یادگیری بزنی بی فایده ست؟ اخه وقت ندارم بخونم😞

عزیزم میشه برای قبدلی رشته دلخواه منم بخونی برام دعا کنی هیلی ممنونم ازتون

به روی چشمم عزیزم 

الهی که بحق رسول الله موفق باشی 

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم 

درباره آزمون، بنظر من هر آزمونی رو اگر تحلیل و بررسی کنی تاثیر مثبت داره. اما اگر فقط آزمون بدی و رد بشی، فقط زمان هدر دادی گلم

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2738
به روی چشمم عزیزم  الهی که بحق رسول الله موفق باشی  اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجه ...

خیلییی ممنونم و اینکه اگه از ازمون جامع هیچی ندونی و بخوای بزنی جهت یادگیری تاثیر داره؟

بله دهم یازدهم صفر اما دوازدهم تقریبا خوب

اهان ؛ پس باید حذفیات انجام بدین و آن مطالبی که بلدین رو تمرکز بزارین ؛ البته این برای کنکور اردیبهشت صدق میکنه و برای کنکور تیر شرایط بهتر و وقت بیشتره ...

2706