2737
2734

دکترم ک تا بعد تعطیلات نیس

خودمم روز دوم پریودیمه  یعنی لاقل تا پنج روز دیگه نمیتونم  برم دکتر

پاپ اسمیر بگیرن ازم مشخص میشه؟؟

خودم ک علائمی چیزی ندارم

ولی ببخشید ببخشید شوهرم میگه رو بدنم ی چیزی زده 

مگه از تعدد شرکا جنسی ب وجود نمیاد؟

دلم داره میترکه الان 😭

یه دوش آب گرم یه لباس راحتی یه موسیقی ملایم یه چای تازه دم..به درکک که خیلی از مشکلات حل نمیشن!!( کاربر نفس ۷ سال نودم که کاربری دوازده سالم بدون هیچ علتی تعلیق شد)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کسی نیس چرا 

یه دوش آب گرم یه لباس راحتی یه موسیقی ملایم یه چای تازه دم..به درکک که خیلی از مشکلات حل نمیشن!!( کاربر نفس ۷ سال نودم که کاربری دوازده سالم بدون هیچ علتی تعلیق شد)
2731
انتقالش از راه رابطه جنسی هست استخر و توالت فرنگی و ...همش برای دلخوشیه من از دکتر زنان پرسیدم

من استخر نمیرم ولی شوهرم میره 

انتقالش از راه رابطه جنسی هست استخر و توالت فرنگی و ...همش برای دلخوشیه من از دکتر زنان پرسیدم

آره دقیقا خواهر منم پرسید از پزشک‌متخصص و گویا از استخر و تمام راه هایی که گفتین انتقال داره

2740
رابطه مشکوک داشتین

کی؟

منو همسرم فقط با هم رابطه داریم نه کس دیگه ای خداروشکر

فقط استخر میره

بله 

مثلا کجا بره ینی؟یعنی رابطه داشته باشه با کسی؟

یا خدا توالت فرنگی و استخر هم عامل انتقاله؟ مطمئنی؟

با دقت بخونید.نوشته فقط از راه رابطه جنسی منتقل میشه ،بقیش الکیه

اهداف و برنامه هام برای سال جدید اینجا می‌نویسم تا جلو چشمم باشه:۱-قوی باشم ۲-کمتر حرص بخورم ۳-سوزنم رو آدما و حرفاشون گیر نکنه ۴-حال خودمو خوب نگه دارم ۵-پر انرژی تر باشم ۶-کمتر تو مجازی باشم ۷-پس انداز مخفی داشته باشم ۸-تا آخر امسال ماشین و لب تاپ خریده باشم ۹-خرجای اضافه نکنم ۱۰-برای خودم ارزش قائل باشم 

هر چیزی ک زد واسه همسرت ک نمیشه زگیل شاید جوشه خب اول ببین چیه بعد تو برو آزمایش😶

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️
2706