2737
2734
من شهریوریم  زن شهریوری عالیه .. اما مردش مزخرفه  بهترین مرد مردادیه 🥰😍

این خیلی مودب بود اصلا بعدم نگاه نمیکرد رفتار خوب بود

ولی میترسم از اینا باشه اولش خودشو خوب نشون میده بعدش عوض میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کلا شهریوری ها سخته کنترل شون با یه دختری دوست اجتماعی هستم دوست پسرش شهریوری هست سرکوچیکترین حرفا و ...

خودشم گفت من غیرتیم با این که مدرن به تیپ که کوتاه و باز نباشه توجه میکنه

داداشم و برادرزاده ام شهریوری هستن هر دو ولخرج ؛ بی نهایت اهل دوست و رفیق  ؛ بی نهایت بلند پرو ...

خدا حفظش کنه براتون فعلا بزارید متولد شه شاید این بچه تون یه شهریوری متفاوت دراومد من که از داداش و بابا شانس نیاوردم فقط مامانم متولد آذره که اونم کلی غر میزنه سر چیزای کوچیک
فقط منم تو خونه از همه ارومتر و ریلکس ترم :////

کاربر آقا.  تا آخرین لحظه سقوط آخرین ستاره کهکشان پات می مونم :))) به اندازه کل دونه های ماسه دنیا دوست دارم :))) به اندازه کل ستاره های جهان هستی دوست دارم :))) به اندازه تک تک گلبول های قرمز و سفید کل انسان های جهان دوست دارم :)))
2731
این خیلی مودب بود اصلا بعدم نگاه نمیکرد رفتار خوب بود ولی میترسم از اینا باشه اولش خودشو خوب نشون م ...

مودبن 

یا خیلی منظمن یا خیلی بی نظم . که تو بی نظمی هم نظم دارن

به شدت کمالگران

خیلی خیلی مغرورن و لجبازن 

فکر میکنن فقط خودشون همه چی‌ رو میدونن و بلدن 

اطراف من پر شهریوریه .. تقریبا هممون این خصوصیات رو داریم . اما تو مردها باعث تنش میشه 

یه چیز مهمتر اینکه خودت چه ماهی هستی ؟

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
2740
خدا حفظش کنه براتون فعلا بزارید متولد شه شاید این بچه تون یه شهریوری متفاوت دراومد من که از داداش و ...

شوهرم اسفندی و اخلاقش عالیه

توکل بر خدا

فقط 19 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم . خدایا چنان کن سرانجام کار  تو خشنود باشی و ما رستگار🙂
   شوهرم اسفندی و اخلاقش عالیه توکل بر خدا

به پای هم پیر بشید ماه تولد فرزند زیاد مهم نیست فقط سالم باشه :)))

کاربر آقا.  تا آخرین لحظه سقوط آخرین ستاره کهکشان پات می مونم :))) به اندازه کل دونه های ماسه دنیا دوست دارم :))) به اندازه کل ستاره های جهان هستی دوست دارم :))) به اندازه تک تک گلبول های قرمز و سفید کل انسان های جهان دوست دارم :)))
2706