2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2738
فکر کنم لجباز یادتون رفت😂

اینم هست واقعا روزای تعطیل بابام لج میکنه میره میخوابه  

کاربر آقا.  تا آخرین لحظه سقوط آخرین ستاره کهکشان پات می مونم :))) به اندازه کل دونه های ماسه دنیا دوست دارم :))) به اندازه کل ستاره های جهان هستی دوست دارم :))) به اندازه تک تک گلبول های قرمز و سفید کل انسان های جهان دوست دارم :)))
واقعااقایی؟امضات اصلانمیخونه

مگه قلب نداریم؟ :///

کاربر آقا.  تا آخرین لحظه سقوط آخرین ستاره کهکشان پات می مونم :))) به اندازه کل دونه های ماسه دنیا دوست دارم :))) به اندازه کل ستاره های جهان هستی دوست دارم :))) به اندازه تک تک گلبول های قرمز و سفید کل انسان های جهان دوست دارم :)))

اگر با این مرد رابطه دارید، صبر لازمه رابطه شماست. داشتن رابطه با مردی که در ماه شهریور متولد شده است، تضمینی برای برآورده کردن انتظارات عاشقانه شما نیست. بنابراین اگر به دنبال آن نوع رابطه هستید، او آخرین فردی است که باید به آن فکر کنید. تلاش برای داشتن یک زندگی عاشقانه با این مرد تقریبا غیرممکن است. در نهایت قلبت زخمی می شود که باید تا آخر عمر با آن زندگی کنی. ذهن او آنقدر به مادیات و زندگی می پردازد که عشق آنقدر برایش بیگانه است و اگر این را از او می خواهی، باید برای به دست آوردنش خیلی تلاش کنی. شما به راحتی نمی توانید از این مرد هیچ اصطلاح دوست داشتنی را بشنوید. او مانند بسیاری از ما از عشق تعریفی ندارد

ف‍‌ق‍‌د اون‍‌ج‍‌ای‍‌ی ک‍‌ه اش‍‌ک ت‍‌و چ‍‌ش‍‌ات ج‍‌م‍‌ع م‍‌ی‍‌ش‍‌ه ب‍‌ع‍‌د س‍‌رت‍‌و م‍‌ی‍‌گ‍‌ی‍‌ری ب‍‌ال‍‌ا ک‍‌ه ن‍‌ری‍‌زه:')🥲💔️ // دِل ز هَر چه تَرسید عاقِبَت هَمان شُد.🖤️//‏توی شرایطیَم ك بگی سَلام،می‌زنم زیر گریه:)🙃🩶️//‌#پیر شُد دِلِ #مآ گَرچه آغازِ #جَوآنیست..💔🕊👋🌚!//انصاف نیست یک بار به دنیا اومدن، و این همه مردن:)🙃🩶//کاش آدما‌‌‌‌‌‌ درد حرفایی‌ که میزنن‌ رو‌ حس‌ کنن:)//میدونستم مهم #نیستم ولی دیگه نه اینقد :)🖤// هرچند که هرگز نرسیدم به وصالت!عمری که حرام تو شد ای عشق حلالت//میگه‌که :هزار و یک‌شب‌خیال‌بافتم؛از‌تویی‌که‌یک‌شب‌نداشتمت.....
2706