2733
2739
عنوان

آدم های رژیمی ادا بزن تو خونه راه میدید؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 289 بازدید | 21 پست
🤣🤣🤣 بنده خدا یه روز چایی نمیخورد میمیر حداقل چندتا هم نیاورده بود که تعارف کنه یدونه از این نپتو ...

ایوای 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

منو یاد یه نفر انداختی 

کوچیک بودم رفته بودیم عروسی برق رفت اهنگ قط شد یکی از مهمونای درجه ۱ که فکر میکرد خیلی با کلاسه با گوشیش اهنگ باز کرد گذاشت دم گوشش لبخند میزد ایوای یادم افتاد جر خوردم 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

عٖؒشٖؒقٖؒ تٖؒوٖؒ مٖؒاٖؒنٖؒنٖؒـٖؒבٖؒ لٖؒکٖؒـٖؒہٖؒ شٖؒرٖؒاٖؒبٖؒیٖؒسٖؒتٖؒ رٖؒوٖؒےٖؒ پٖؒیٖؒرٖؒاٖؒهٖؒنٖؒ سٖؒـٖؒ؋ٖؒـٖؒیٖؒـٖؒבٖؒمٖؒ کٖؒـٖؒہٖؒ בٖؒیٖؒگٖؒرٖؒ نٖؒمٖؒیٖؒتٖؒوٖؒاٖؒنٖؒمٖؒ بٖؒپٖؒوٖؒشٖؒمٖؒشٖٖؒؒ
🤣🤣🤣حالا پسفردا میخواد ولش کنه ها

همین آدم یک مدت افه اش این بود که تمام رستوران های تهران را تست کرده

هندی و  ایتالیایی و ...بستنی متری جلوی پارک ملت و ....

به من می گفت چجوری یک عده میرن بیرون ولی کافی شاپ و رستوران نمیرن خشک بر میگردن؟

حالا فازش عوض شده 

میگه جلوی خودم را گرفتم آلبالو خشک نخوردم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ایوای 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 منو یاد یه نفر انداختی   کوچیک بودم رفته بودیم عروسی برق رفت ...

میگفتی نکُشیمون دی جی مناطق صعب العبور😒🤣

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درامدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغزِ خالیشون.......                                                            ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن.....                                                                                     🌨️ من یه اسفندی ام 💫 مغرور ، جذاب ، لجباز 💫🌨️
میگفتی نکُشیمون دی جی مناطق صعب العبور😒🤣

اییییی🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

ی بارم رفته بودیم باغ برای تفریح یکی قهوه ساز اورده بود 

عٖؒشٖؒقٖؒ تٖؒوٖؒ مٖؒاٖؒنٖؒنٖؒـٖؒבٖؒ لٖؒکٖؒـٖؒہٖؒ شٖؒرٖؒاٖؒبٖؒیٖؒسٖؒتٖؒ رٖؒوٖؒےٖؒ پٖؒیٖؒرٖؒاٖؒهٖؒنٖؒ سٖؒـٖؒ؋ٖؒـٖؒیٖؒـٖؒבٖؒمٖؒ کٖؒـٖؒہٖؒ בٖؒیٖؒگٖؒرٖؒ نٖؒمٖؒیٖؒتٖؒوٖؒاٖؒنٖؒمٖؒ بٖؒپٖؒوٖؒشٖؒمٖؒشٖٖؒؒ
2728