2737
2739
عنوان

چجوری میشه این چهره رو بهتر کرد😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 997 بازدید | 78 پست
لاغرم از بالاتنه  از پایین تنه هم رو فرم و خوبه نه خیییلی لاغررر نه خیلی تو پر  معمولیم ...

ما هر چی بگیم فایده نداره باید خودت روی ذهنیت و باورات کار کنی

من خودم خوشگلم ولی اعتماد به نفسم خیلی بالا نیست

اما اینقدر دختر زشت دیدم که اعتماد به نفس شون خیلی بالا تر از منه

پس بدون مشکل از ظاهر نیست مشکل از ذهنیت و باورامونه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما هر چی بگیم فایده نداره باید خودت روی ذهنیت و باورات کار کنی من خودم خوشگلم ولی اعتماد به نفسم خی ...

اخه متاسفانه زمان ما اینجوریه که همه به چهره توجه دارن

و خب کسایی که تو چهره ضعف داشته باشنو ادم حساب نمیکنن

من نگران آیندمم...

2731
2740
اصا هر کیو میبینم دافه بعد احساس میکنم قیافه خودم شبیه عقب مونده هاس😭

لطفا به کمی  بیشتر به داده های خدا دقت کن خدا خیلی چیزای خوب بهمون داده

ب نام آن که آفریـــد مرا   و برای عشق زیـــبایــم ترا     خدای مهربانم  دوستــــــت دارم برای همه نعمت هایی ک برایم  لطف نمودی خدای مهربانم سپاس گذارم  برای   آفرینش   فرشته ای دوست داشتـــنی    چـــون     مـــــادر                   و آرامشی کــــه در آغوشش قرار    داد ــــی       امضای دوست تعلیق شده    melikaj20051982                          هرزگی روشن فکری نیست،بی حجابی هرزگی نیست، بهشت نیز اجباری نیست، مرد حیوانی بی اختیار نیست، و زن بودن علل گناه کسی نیست. حرف های دل یک دختر چادری
آره واقعا ولی اگه قرار بود با یکیشون ازدواج کنم، قباد رو انتخاب میکردم    

الان قباد میبود ملی ذوق می کرد😅

ب نام آن که آفریـــد مرا   و برای عشق زیـــبایــم ترا     خدای مهربانم  دوستــــــت دارم برای همه نعمت هایی ک برایم  لطف نمودی خدای مهربانم سپاس گذارم  برای   آفرینش   فرشته ای دوست داشتـــنی    چـــون     مـــــادر                   و آرامشی کــــه در آغوشش قرار    داد ــــی       امضای دوست تعلیق شده    melikaj20051982                          هرزگی روشن فکری نیست،بی حجابی هرزگی نیست، بهشت نیز اجباری نیست، مرد حیوانی بی اختیار نیست، و زن بودن علل گناه کسی نیست. حرف های دل یک دختر چادری
2706