2733
2739
عنوان

چجوری میشه این چهره رو بهتر کرد😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 997 بازدید | 78 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من کاراکتر قباد و مردونگی و آلفا بودنش رو خیلی دوست داشتم و همچنین روشنفکری و رمانتیک بودن و شاعر ب ...

تو داستان طفلی هردو شون مظلوم بودن 

ب نام آن که آفریـــد مرا   و برای عشق زیـــبایــم ترا     خدای مهربانم  دوستــــــت دارم برای همه نعمت هایی ک برایم  لطف نمودی خدای مهربانم سپاس گذارم  برای   آفرینش   فرشته ای دوست داشتـــنی    چـــون     مـــــادر                   و آرامشی کــــه در آغوشش قرار    داد ــــی       امضای دوست تعلیق شده    melikaj20051982                          هرزگی روشن فکری نیست،بی حجابی هرزگی نیست، بهشت نیز اجباری نیست، مرد حیوانی بی اختیار نیست، و زن بودن علل گناه کسی نیست. حرف های دل یک دختر چادری
2742

چهره خوبی داری چرا ناشکری میکنی ؟؟!!

زیباترین چهره هم با این وضع عکس بندازه اصلا زیباییهاش به چشم نمیاد ، جوش صورتت از بین بره ابروهاتم مرتب کنی با یه کم آرایش ماه میشی

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚
2738
بینیم که شکسته چشمام هم انگارر باهم فرق دارن اصلا خودمو دوست ندارم

اعتماد بنفست درست کن چهرت مثل اروپاییهاست عالیه. یه کوچولو آرایشم کنی محشر میشی باید قلق صورتتو پیدا کنی. بینیم ناراحتی عمل کن. در کل عالی هستی

انقدر بدم میاد هرچی میشه هی نی نی یارو صدا میکنید. متنفرررررم. گزارش زن های همیشه در صحنه هم دلم میخواد تک تیر بزنم بهشون
کاش الکی حساس شده باشم واقعا از درون حس میکنم کلا باید سرمو بکنم یکی دیگه بزارم جاش😂😭

خدا عقلت بده دیوونه

موهات خیلی خوش رنگه منو یاد یکی از دوستام میندازی اسمش مبینا بود

لباتم که انگار ژل زدی 

2706