2737
2739
عنوان

یه نفر خیلی بد آبروم رو جلوی همه تو دانشگاه برده

| مشاهده متن کامل بحث + 629 بازدید | 34 پست
چی شده مگه؟

استاد جلو جمع بد ضایع ام کرد 

بلند گفت کارات رو اداره نمره میده و اونها اصلا به فکر این نیستن که خانم زیبایی هستی و لبخند قشنگی داری 

اونا به کارت اهمیت میدن

داری تو کلاس بازی میکنی اره!؟ 

وایی چند شب و روزه همش لعنتش میکنم 

ولی شب قدر میخوام اختصاصی و مخصوص نفرین کنم 

تو بگو من چیکار کنم! 

لطفـا لایک نکن🙂🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
استاد جلو جمع بد ضایع ام کرد  بلند گفت کارات رو اداره نمره میده و اونها اصلا به فکر این نیستن ...

کارت بد بود سرکار بازی میکردی

ولی کاش اونم جلو جمع نمیگفت

نفرین نکن دعا کن عاقل بشه

کارت بد بود سرکار بازی میکردی ولی کاش اونم جلو جمع نمیگفت نفرین نکن دعا کن عاقل بشه

من یه ماه دیر تر اومدم تو دانشگاه  و خیلی عقبم اما بقیه هم در حد من عقبن با اینکه یه ماه زودتر شروع کردن

لطفـا لایک نکن🙂🙏
2740
 لال شدم اما دوستام بهم گفتن خیلی بد ابروت رفت یعنی بغض بدی تو گلومه 😭

جلسه بعدی بهش بگو اون روز خیلی ناراحت بودم بهتون جواب ندادم مگه من منتظرم کسی به خاطر ظاهرم بهم نمره بده اونجوری صحبت میکنید

به خدا اگه من بودم کاری میکردم استاد برایم تمام نمره هام رو بگیره دیگه دانشگاه نمی‌رفتم بعد تو ناراح ...

من کسی ام که خیلی به خودش میرسه تو دانشگاه و مهربون و خاکی هستم

در حد ساعت و دستبند و میکاپ ساده اما با مژه 

بخاطر همین فکر میکنه من میچسبم با همه در صورتی که خدا شاهده به خدا قسم 

با یه پسر هم تو کلاسش حرف نزدم فقط روز اول با یه پسر حرف زدم که راهنمایی کنه اونم دوستم ازش خواست

نزدیک پسر نبودم و نخندیدم 

بد ابروم رفت خیلی بد😭😭😭😭

لطفـا لایک نکن🙂🙏
جلسه بعدی بهش بگو اون روز خیلی ناراحت بودم بهتون جواب ندادم مگه من منتظرم کسی به خاطر ظاهرم بهم نمره ...

مرسی عزیزم🤍✨

بنظرت برم شکایت کنم از طرف مشاوره خودشون برن بهش بگن؟؟ 

حالم ازش بهم میخوره مرتیکه بی فکر اصلا نمیخام باهاش حرف بزنم

همش به فکر دیده شدن هست بار اولش نیست هم منو هم بقیه رو مسخره می کنه و هرکاری برای دیده شدن انجام میده

تا حالا چهار بار باهاش حرف زدم و هر چهار بار یه تیکه پرونده! 

لطفـا لایک نکن🙂🙏
من کسی ام که خیلی به خودش میرسه تو دانشگاه و مهربون و خاکی هستم در حد ساعت و دستبند و میکاپ ساده ام ...

اونها برای جذابیت تو زورشان میاد. تو هم مغرور و عقده ای نیستی ،دل مهربان داری برای همین کوچکترین چیز خورد میشی. 

2706