2752
2734

هرچی اشکمو پاک می‌کنم دوباره میاد پایین😔😔 خیلی حالم بده خیلی خسته شدم فقط بخاطر دخترم دارم این زندگی کوفتی رو تحمل میکنم😔😔 

خدای مهربونم خودت میدونی چی می‌خوام ازت خودت برام درستش کن که مهربونم خدای من..دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

منم هیچوقت ادم مورد نظر کسی 

شاگرد مورد پسند استاد

دانش اموز مورد تحسین معلم 

یا حتی بچه خوب خانواده هم نبودم 

هیجا کسی ازم استقبال نکرد

هیچوقت کسی برام ذوق نداشت 

اما با این حال بازم حس بدی ندارم به خودم 

چون خودم خودمم رو دوست دارم  

اسی جان خودت از همه مهم تری خودتو دوست داشته باش 💚 

آخرین پروانه ات هم مرد در قلبم , تو آزادی ....برو 🌿💚
بخاطر اینکه بقیه اذیتت کردن نگو بی ارزشم هیچکس بی ارزش و دوست نداشتنی نیست

من هستم من از بچگیم هیچوقت کسی دوستم نداشت همیشه همیشه یادمه تو روم میگفتن کل فامیل ...الآنم که شوهرم هفت ساله خونمو کرده تو شیشه همه فکر میکنن همینکه شوهر آدم معتاد نباشه خیانت نکنه کافیه اما آدم از درد بی کسی میمیره آدم از بی محبتی میمیره ب حرف آسونه ب من که از بچگی تجاوز..ز کشیدم دیدم بمن که از بچگی تو‌جنگ و دعوا بزرگ شدم بمن که پدرم حاضر نبود ی ثانیه کنارش بشینم بمن که شوهرم ی آدم عوضیه بگین تو با ارزشی من حتی برای خدایی هم که منو آفریده بی ارزشم من چیز زیادی ازش نمی‌خواستم فقط آرزوم بود حداقل آینده من شوهرم مردی مثل پدرم مثل اخلاقش نباشه ک صدبرابر بدتره

خدای مهربونم خودت میدونی چی می‌خوام ازت خودت برام درستش کن که مهربونم خدای من..دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻
منم بگم چرا  یا بسه ؟

دیگه کم آوردم خیلی وقته کم آوردم 😔😔کسی درکم نمیکنه هیچ کس هیچکس چی بگم