2737
2734
عنوان

بهترین دکتر متخصص پوست در تهران

| مشاهده متن کامل بحث + 320 بازدید | 35 پست
من برای لک دکتر خوب میشناسم.تهرانی؟

بله اسلامشهر تهرانم دیگه فاصله مهم نیست فقط دکتر خوبی باشه 

خدایا سپاسگزارم.خدایا همه منتظرا زودی مامان کن و مواظب همه مامان ها و بچه ها باش[smiley]l/l_27.gif[/smiley] 23 دی 94

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
عزیزم شاپور کجاست 

چهاره شاپور بیا آذری بی ارتی خاوران سوار شو وحدت اسلامی پیاده شو2تا ایستگاه بعد گمرگ یامیدان رازی  میشه وحدت اسلامی همان شاپور سابق بعد ازپیاد شدن سمت راست 5دقیقه پیاده برو بیمارستان رازی هستش از کشور اطراف هم میان اونجا

2738
من دو ماه پیش رفته بودم مطب این خانوم دیدم کسایی که لک داشتن قشنگ لک شو رو در اورده بود

من دو سری قبل هم درمانم با کرم هیدروکینون بود

خدایا سپاسگزارم.خدایا همه منتظرا زودی مامان کن و مواظب همه مامان ها و بچه ها باش[smiley]l/l_27.gif[/smiley] 23 دی 94
اینستای این خانوم و ببین حتما .من رفتم پیشش

حتما 

دوستان بازم دکتر خوب می‌شناسید لطفا معرفی کنید

کورتون نزن به صورتت

صورتم حساسیت می داد و قرمز شد دکترم پماد کورتون داده بود می زدم

2706