2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من مطب دکتر سوراخ کردم یه مدت بدل انداختم عفونت کرد گوشواره رو دراوردم تا عفونت خوب شد سوراخام بسته شد من با سوزن خیاطی افتاد به جونشون🤣🤣 زیاد درد نداشت چون خیلی اروم در حد فشار جزئی سوزن رو داخل بردم شاید سوراخ کاملا بسته نشده بود نمیدونم ولی گوشواره داخلش نمیرفت در هر صورت سوزن رو ضدعفونی کن حتما... من با الکل اینکارو کردم 

2731
آخ جوووون یه با تجربه اومد😍😍😍😍😍 مراحلشو میگی؟سوزن دستی چیه؟

😂😂😂

همون سوزن که بادست چیزی باهاش میدوزی

هی یکم با انگشت شصت و اشاره گوشمو ماساژ دادم بعد بایه پد الکلی سوزن و گوشمو تمیز کردم سوزنو نخ کردم بعدشم سولاخش کردم و نخو گره زدم

تا یه هفته چند ساعت یبار گوشتو با پماد چرب کن و نخشو تکون بده تا عفونت نکنه و خشک نشه

عضو تاپیک پرانرڗی 💪مانکن های زیبا💪                   گروه قرمز❤  تاریخ شروع(۴۰۲/۳/۱)وزن ۹۰
2740
😂😂😂 همون سوزن که بادست چیزی باهاش میدوزی هی یکم با انگشت شصت و اشاره گوشمو ماساژ دادم بعد بایه ...

فقط اینکه سوراخ دوممه اشکال نداره؟

راشتی یادم رفت تشکر کنم بابت راه حلتت😍😍🤩🌝

اهوازی جاذاب💚
فقط اینکه سوراخ دوممه اشکال نداره؟ راشتی یادم رفت تشکر کنم بابت راه حلتت😍😍🤩🌝

قربونت😘

نه فرقی نداره فقط دقت کن هردوتاشو مثل هم سوراخ ن جاشون قرینه باشه

عضو تاپیک پرانرڗی 💪مانکن های زیبا💪                   گروه قرمز❤  تاریخ شروع(۴۰۲/۳/۱)وزن ۹۰
2706