2737
2739
عنوان

با سوزن خیاطی هم میشه گوش سوراخ کرد؟یادم بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 471 بازدید | 54 پست

آره دانشجو بودم یکی ازدوستام گوشاش سوراخ نداشت مامان یکی از بچها اومده بود پیشمون دستاش ویه سوزن خیاطی  ضدعفونی کرد بعدالکلی کرد رولاله گوش هم بی حسی دندون زد باسوزن سوراخ کرد بعد نخ چرب کرد فکرکنم وازلین بودیا پماد کردتوسوراخا گفتی هرساعت نخش رو جابجا کن تا توگوشت جوش نخوره 

دیونه ای!؟ مث خان پول بده با دستگاه برات بزنن

کیف میده آخههههه😃🤩

این کاربری دست ۳ نفر بوده کاربر اول کنکور داشت و اکانتش رو داد به کلثوم توی یه گروه ایتا وکلثوم جانم هم چون کنکور داشت سایت رو گذاشت کنار و این کاربری به من رسید من 🧡دختری از تبار کورد 🧡 محجبه هستم با افتخار🖤یا  محمدرسول لله🖤یا امیرالمومنین🖤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
نه بابا 😅 خودمم همینکار و کردم مادرای ما فکر کردی همه با دستگاه گوششون و سوراخ کردن 

عه آرههه اینم هستتت😃🌝

تازه زنگ زدم به آبجیم گفتم دعوام کرد گفت کله خر سر صبیاین خربازی ها چیههه

این کاربری دست ۳ نفر بوده کاربر اول کنکور داشت و اکانتش رو داد به کلثوم توی یه گروه ایتا وکلثوم جانم هم چون کنکور داشت سایت رو گذاشت کنار و این کاربری به من رسید من 🧡دختری از تبار کورد 🧡 محجبه هستم با افتخار🖤یا  محمدرسول لله🖤یا امیرالمومنین🖤
آره دانشجو بودم یکی ازدوستام گوشاش سوراخ نداشت مامان یکی از بچها اومده بود پیشمون دستاش ویه سوزن خیا ...

ای جانممم بنازم مامان همکلاسی روووو🤩

ای جانمممممممم😃🤩

مال چند سال پیشه 😁 اگه کسی بهش الان پیشنهاد بده قبول میکنه 😂😂 مال دخترم بردم پیش یه داروخانه که دکترش سوراخ کرد.. انقد گریه کرد🥲

مهربوون 🤍💗 میشه واسه تودلیام یه صلوات بفرستین 🥰❤🙏
2738

الان سوزن مخصوص اومده مثل سوزن سرم هست.اول بی حسی بزن به گوش بعدم بااین سوزنه میزنی.سوزنش درمیاری یچیزی مثل نی ماننده تو گوش میمیونه تا گوشواره داحلش کنی بعد نی درمیاری

فقط 23 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواري است به نام اعتماد.پس اگر دوست داري به آرزويت برسي با تمام وجود به او اعتماد کن
کیف میده آخههههه😃🤩

وای😬

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 کسانی که ساکن استرالیا هستید. لطفا بهم درخواست بدین. ممنونم