2733
2734
عنوان

با شوهرم مثل هم خونه ایم لطفا بیایید راهکار بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 8838 بازدید | 247 پست
شما بیرون چکش میکنی مگه؟ با کی میره با کی میاد؟ بعدشم مگه میشه اصلا یه مرد رابطه نخواد  پس یا ...

چی بگم ولله بدبخت گیر اورده😢

⚘چند تا کتاب که زندگیتونو عوض میکنه:زنان مردان را از دست می دهند،چرا؟/از حال بد به حال خوب/کتابخانه ی نیمه شب⚘
چشم ممنون

خیالت راحت دولت اززن حمایت میکنه درصورتی که شوهرتوان خرجی ودست بزن معتادیامردهرزه باشه خواهش میکنم دراگه گفته طلاق میدم دولت حق به شمامهریه قانونی بهت میده نه چیزی که ثبت شده درصورت طلاق ازسمت شماباشه اماچون اون زیرسرش بلندشده دولت حق وبه شمامیده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی بابات میگه طلاق بگیر بیا داداشات چه کاره ان!

روم نمیشه حس سربار بودن دارم

⚘چند تا کتاب که زندگیتونو عوض میکنه:زنان مردان را از دست می دهند،چرا؟/از حال بد به حال خوب/کتابخانه ی نیمه شب⚘
2731
مهریه م کمه بعد می ترسم بعد طلاق چطور بچه مو به دندون بگیرم؟

چقدرکمه نمیشه باهاش خونه رهن کنی  نفقه بگیری پسرتو بزرگ کن اصلا نترس تو این جهان هیچ قدرتی بالا تر ازحس مادرانه نیست  مادرا بخاطر بچشون خیلی می تونن قوی بشن توام به این حست تکیه کن مطمئنن می تونی خودتو باور کن

خیالت راحت دولت اززن حمایت میکنه درصورتی که شوهرتوان خرجی ودست بزن معتادیامردهرزه باشه خواهش میکنم د ...

شاید نشده 

آخه مدهبی خیر سرش

چقدرکمه نمیشه باهاش خونه رهن کنی  نفقه بگیری پسرتو بزرگ کن اصلا نترس تو این جهان هیچ قدرتی بالا ...

مرسی عزیزم

روم نمیشه حس سربار بودن دارم

نداشته باش! قوی باش 

توام میری اونجا خونه بابات کار می کنی. به نظرم یه تحقیق کن ببین اگه شوهرت مریضی افسردگی داره که هیچی. سعی کن درمانش کنی

اما اگر دردش لین نیست حتما جدا شو

انقدرم هر کی هر چی میگه نگو چشم. حالا رفتی خونه بابات گفت نرو سر کار بگی چشم. توام آدمی چرا نری سر کار؟

2738
نداشته باش! قوی باش  توام میری اونجا خونه بابات کار می کنی. به نظرم یه تحقیق کن ببین اگه ...

باشه عزیزم

خدا خیرت بده

اره به نظرم یه مرگیش هست

بودن چندتا

ممنون گلم به خدا درگیر بدبختی خودمم

خدا ازشون نگذره اینا دلشون مریضه

من چی میگم

اونا فازشون چیه

اسی شوهرت کار و درامد داره؟ سر کار میره؟

آره عزیزم 

شعل آزاد داره

یعنی چون خوشکل نیستم اینطوریه؟

یا چی؟

2706