2737
2734
عنوان

با شوهرم مثل هم خونه ایم لطفا بیایید راهکار بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 8838 بازدید | 247 پست
با پول مهریه خونه رهن کن بعدشم بگو بچه رو میبرم به شرطی که خرجش بدی خودتم بگرد یه کار پیدا کن بگو ...

مدرکی ندارم از اینکه کسی چشمشو گرفته

آبجی به نظرت مریض نشده؟

مثلا  افسرده ای چیزی

آخه آدم چطور می تونه انقد به بچه وزنش بی حس باشه

⚘چند تا کتاب که زندگیتونو عوض میکنه:زنان مردان را از دست می دهند،چرا؟/از حال بد به حال خوب/کتابخانه ی نیمه شب⚘
خواهش نی کنم گلم خدا خیرت بده می ترسم فامیلا مسخره م کنن اگه طلاق بگیرم 

طرز فکر فامیلای ما هم همینه میگن کسی ک طلاق گرفته آله و بله ولی وقتی خانوادت پشتت باشم هیچی برات مهم نباشه وقتی داری عذاب می‌کشی حرف مردم کیلو چنده

۱۵ ساله و تقریبا کوچیک ترین عضوتونم😔😂🤏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مهریه زن قانونی۱۱۴سکه هست  مگه کم دوم اینکه ازیه وکیل کمک بگیر

چشم

ممنون

⚘چند تا کتاب که زندگیتونو عوض میکنه:زنان مردان را از دست می دهند،چرا؟/از حال بد به حال خوب/کتابخانه ی نیمه شب⚘
2728
طرز فکر فامیلای ما هم همینه میگن کسی ک طلاق گرفته آله و بله ولی وقتی خانوادت پشتت باشم هیچی برات مهم ...

ممنون گلم

مدرکی ندارم از اینکه کسی چشمشو گرفته آبجی به نظرت مریض نشده؟ مثلا  افسرده ای چیزی آخه آدم چط ...

شما بیرون چکش میکنی مگه؟ با کی میره با کی میاد؟

بعدشم مگه میشه اصلا یه مرد رابطه نخواد

پس یا سرش جای دیگه گرمه یا کلا تواناییش از دست داده

علما و منتقدین نی نی سایتی 😏، من نظرات شخصیم برای تاپیک کاربرها مینویسم مخالفین ریپ نزنید با تچچچکر

چقدر حرف مردم براتون مهمه!!! حاضرید عذاب بکشیداما مردم فکر نکنن شوهرش نخواستش! 

ول کن این زندگی رو برای خودت ارزش قایل شو

بذار بره به درک

انقدرمظلومانه رفتار کردی فکر می کنه چه خبره

بابا جون تو که بابات پشتته چرا خودتوخلاص نمی کنی. نترس یه لقمه نون پیدا میشه بخوری

2738
خوب شما می گی تا ی اعتراض می کنم میگه طلاق  همون لحضه  شمام بگید مهریه امو کامل بده طلاق ب ...

مهریه م کمه

بعد می ترسم

بعد طلاق چطور بچه مو به دندون بگیرم؟

چقدر حرف مردم براتون مهمه!!! حاضرید عذاب بکشیداما مردم فکر نکنن شوهرش نخواستش!  ول کن این زندگ ...

بچه م آخه

حس مهمون بودن دارم خونه ی پدرم

بعد داداشامم هستن

بعدتا کی؟

چطور ! کاربرهایی مرد فعالن توی تاپیکت !!!! نظرهاشونو ببین چقدر وقیح هستن

کدوم عزیزم

فقط یکیو دیدم گفت طلاق

وقتی میام نی نی سایت و چنین تاپیک هایی میبینم اعصابم به هم می ریزه. چقدر زنامون مورد ظلم قرار می گیرن. زنایی که نسل بعدی رو دارن پرورش میدن

واقعا بعضی زندگی ها یه نقطه امید کوچولو نداره. یه چیز کوچیک برای دلخوشی نداره

به چه امیدی موندی آخه؟

2706