2733
2739
عنوان

با شوهرم مثل هم خونه ایم لطفا بیایید راهکار بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 8838 بازدید | 247 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمی‌دونم واقعا، شوهر خودمم خیلی وقتا حرفایی میزنه که بهم برمیخوره بعد که ناراحت میشم میگه می‌خوام یه ...

ارهدصعیف وحساسم

راستش تودم حس می کنم از رنج دیدن و مظلوم بودن خوشم میاد

وگرنه باید یه زندگی شاد وکوچیک برای خودم و بچه م درست کنم

می خوام این کارا رو بکنم

روتین پوستی

برنامه ی شاد بودن با بچه م تو اتاق مثل سرگرمی واینا

وقتی نیست غدای خوشمزه بپزیم با پسرم واینا

خوبه به نظرت

اگه می زاشت بیرون بریم تنهایی کلی برنامه ی دیگه بود ولی نمیزاره

⚘چند تا کتاب که زندگیتونو عوض میکنه:زنان مردان را از دست می دهند،چرا؟/از حال بد به حال خوب/کتابخانه ی نیمه شب⚘
2728
حس میکنم بی اعتماد به نفس ومظلومی محکم نیستی جلوش سوارت شده

اره

ولی آخه شعل وزیبایی ندارم

وسواد زیاد

اینم بهم حس بی ارزش بودن تلقین می کنه

هی می گه آدم بیخود واینا

⚘چند تا کتاب که زندگیتونو عوض میکنه:زنان مردان را از دست می دهند،چرا؟/از حال بد به حال خوب/کتابخانه ی نیمه شب⚘
آزار میده ی جا میگه مصلحت بود ی جا میگه حکمت بود  ی جا میگه دوست داشتم  ی جا میگم یادم ...

🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ نمی‌دونم چی بگم معلومه حق به جانبه🤦🏻‍♀️ یاد مادر شوهرم افتادم🤦🏻‍♀️ من هنوز قلق اینا رو کشف نکردم

ارهدصعیف وحساسم راستش تودم حس می کنم از رنج دیدن و مظلوم بودن خوشم میاد وگرنه باید یه زندگی شاد وک ...

خیلی خوبه بالاخره از یه جایی باید شروع کرد

ورزش هم میشه تو خونه کرد، مدیتیشن و ...

2738
ولی با این شرایط روح و روان شما در عذابه اونم میدونه شما جدا نمیشید بدتر اذیت میکنه

آخه چکار کنم خب

جرئت طلاق ندارم

نمی‌دونم واقعا، شوهر خودمم خیلی وقتا حرفایی میزنه که بهم برمیخوره بعد که ناراحت میشم میگه می‌خوام یه ...

نه من برای زندگی خودم نیست برای یکی آر آشنایان هست ک همسرش خیلی هم کتکش میزنه تا مدتها میگه حقت بود بعدهامیگه خب مصلحت بود بزنمت

متاسفانه بخاطر رفتار اشتباه برخی کاربران بر خلاف میلم تصمیم گرفتم هیچ درخواست دوستی رو نپذیرم .
نه من برای زندگی خودم نیست برای یکی آر آشنایان هست ک همسرش خیلی هم کتکش میزنه تا مدتها میگه حقت بود ...

کاش مردا مشاوره میومدن

نصف زندگیا گلستان میشد

ما چه گناهی کردیم تاوان عقده گشایی اینا رو بدیم؟

2706