2737
2739
عنوان

با شوهرم مثل هم خونه ایم لطفا بیایید راهکار بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 8868 بازدید | 247 پست
نه متاسفانه نمی‌شناسم خودم دیروز دنبال تراپیست و مشاور گشتم تاپیک زدم کسی معرفی نکرد

مرسی گلم

یکی گفت دکتر هلاکویی و علیرصا شیری

شما نطری ندارین راجع بهشون

⚘چند تا کتاب که زندگیتونو عوض میکنه:زنان مردان را از دست می دهند،چرا؟/از حال بد به حال خوب/کتابخانه ی نیمه شب⚘
 چن نفرن مگه؟ مهریه اینا نداری بتونی مستقل شی؟

کمه مهریه م

۴ نفر

⚘چند تا کتاب که زندگیتونو عوض میکنه:زنان مردان را از دست می دهند،چرا؟/از حال بد به حال خوب/کتابخانه ی نیمه شب⚘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۱۴ سکه ست بعد برم خونه ی پدری مهارتی ندارم وبا پدر ومادرم وداداشم تو یه خونه ایم چون دیپلمم نمی تو ...

ولی با این شرایط روح و روان شما در عذابه

اونم میدونه شما جدا نمیشید بدتر اذیت میکنه

۱۴ سکه ست بعد برم خونه ی پدری مهارتی ندارم وبا پدر ومادرم وداداشم تو یه خونه ایم چون دیپلمم نمی تو ...

کارگری هم‌کنی بهتره از تحمل همچین موجودیه حداقل روح وروان خودتو بجه ات مریض نمیشه البته اگه خانواده حامی ومنطقی داری که سرکوفت‌نزنن وآرامشت‌اونحا بهترباشه

2728
راستش عقل من هم جایی قد نمیده . اگه پشتوانا داشتی میتونستی دماغشو به زمین بمالی و طلاق بگیری خوب میش ...

پدرم میگه طلاق بگیری پستتم

ولی بعد طلاق چکار کنم؟

بچه م پیش داداشام راحت نیست حس مهمون داریم هر دومون

چقد کم. خب بخاطر همینه دیگ مردا بعد یه مدت مهریه نباشه همیجوری میکنن شوهرای مردمم ک میبینی خوبن بخاطر همینه. هیچکدومشون ادم نیسن والا

من ک بیس سالمه از الان دارم سعی میکنم چیزی پس انداز کنم و بنام خودم بزنم پس فردا خیانت کرد ولم کرد یچیزی داشته باشم

کارگری هم‌کنی بهتره از تحمل همچین موجودیه حداقل روح وروان خودتو بجه ات مریض نمیشه البته اگه خانواده ...

برای خونه چکار کنم؟

2738
بنظر شما مردی که زنش رو آزار میده  خیلی زیاد بعدا میگه حواسم نبود و نمیدونستم ناراحت میشی هدفش ...

نمی‌دونم واقعا، شوهر خودمم خیلی وقتا حرفایی میزنه که بهم برمیخوره بعد که ناراحت میشم میگه می‌خوام یه کم حرف بزنیم سرگرم بشیم🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ نمی‌دونم فازش چیه واقعا

شاید باید یه جوری بهشون ثابت کرد کاراشون آزار دهندس ولی من هنوز راه حل پیدا نکردم

ناگفته نماند خودمم خیلی روی رفتار و صحبت بقیه حساسم و سریع ناراحت میشم، احیانا شما مثل من نیستی؟ اگه مثل منی باید سعی کنیم حساسیتمون رو هم کم کنیم در عین حال به شوهرا یاد بدیم رفتار درست چیه

چقد کم. خب بخاطر همینه دیگ مردا بعد یه مدت مهریه نباشه همیجوری میکنن شوهرای مردمم ک میبینی خوب ...

آفرین عزیزم

من زود شوهر کردم گفت میزارم بری دانشگاه نداشت بعدش

پدرم میگه طلاق بگیری پستتم ولی بعد طلاق چکار کنم؟ بچه م پیش داداشام راحت نیست حس مهمون داریم هر دو ...

باید کارو زندگی براخودت تظمین کنه بابات تا بشه پشتت توهم باخیال راحت از این جهنم بیا بیرون 

...thi too shall pass
2706