2733
2734
عنوان

با شوهرم مثل هم خونه ایم لطفا بیایید راهکار بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 8868 بازدید | 247 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تهدید به اجرای مهریه کن

۱۴ سکه ست 

میگه میدم فقط نباش

⚘چند تا کتاب که زندگیتونو عوض میکنه:زنان مردان را از دست می دهند،چرا؟/از حال بد به حال خوب/کتابخانه ی نیمه شب⚘
پس چرا به اون کاربر هی می گفتن طلاق حتی یه نفرم نگفت طلاق نگیر ما که مشکل هر دومون طلاق عاطفیه و ب ...

معلومه دلت میخواد بگیم طلاق

طلاق گاهی اوقات تنها راهه

ولی شما دلیل داری برای موندن، پسرت هست، ۱۰ سال زندگی هست، شرایطی هست که بعد طلاق زندگیتو سخت می‌کنه

حتما حتمااااا قبل هر گونه اقدامی برای طلاق چند تا اقدام کوچیک انجام بده ببین رفتار شوهرت بهتر میشه یا نه، ضرر که نداره! خدا رو چه دیدی شاید بهتر شد! و ادامه میدی به ساختن زندگیت، بعدا هم پشیمون نمیشی کاش امتحان میکردم

در نهایت اگه دیدی کاریش نمیتونی بکنی به طلاق فکر کن ولی قبلش جای پاتو محکم کن، تلاش کن پسرت ضربه نخوره، خودت ضربه نخوری، کار و مهارت جانبی یاد بگیر، مستقل شدنو یاد بگیر، سعی کن پس انداز داشته باشی تا اون زمان اذیت نشی 

2742

طلاق ک خوب نیست 

ولی آیا این زندگی ارزش جنگیدن داره

توی رابطه با همسر دو طرف باید بخوان نه اینکه شما فقط تلاش کنی و انرژی بزاری، آخرش فرسوده میشی

اگه خواستی جدا بشی حق و حقوقتو ازش بگیر ک بعدا بتونی بهتر زندگی کنی

چکار کنم خب؟😢😭

ضعیف نباش مردا اززنای ضعیف سوءاستفاده میکنن ومیشن ابزار تخلیه عقده هاشون حتما برو مشاوره وسعی کن قوی باشی وارزش خودتو بدونی که اونم ارزشت رو بدونه اجازه نده به خودش اجازه بده هرجور میخواد سرت بیاره

2740
معلومه دلت میخواد بگیم طلاق طلاق گاهی اوقات تنها راهه ولی شما دلیل داری برای موندن، پسرت هست، ۱۰ س ...

الان دلم می خواد یکی یه پکیج مشاوره یا از این کانال وکلیپ های مطمین بهم معرفی کنه

فعلا رو این سکوت جواب میده فقط 

کلا هم اتاقی خوابگاه که ازت بدش میاد چطوریه اونطوره

⚘چند تا کتاب که زندگیتونو عوض میکنه:زنان مردان را از دست می دهند،چرا؟/از حال بد به حال خوب/کتابخانه ی نیمه شب⚘
عزیزم خدا خیرت بده که جوابمو می دی ولی چطور بسازم زندگیمو مشاور داریم تو سایت یا پکیج خوب نمیشناس ...

نه متاسفانه نمی‌شناسم خودم دیروز دنبال تراپیست و مشاور گشتم تاپیک زدم کسی معرفی نکرد

معلومه دلت میخواد بگیم طلاق طلاق گاهی اوقات تنها راهه ولی شما دلیل داری برای موندن، پسرت هست، ۱۰ س ...

بنظر شما مردی که زنش رو آزار میده  خیلی زیاد بعدا میگه حواسم نبود و نمیدونستم ناراحت میشی هدفش چیه؟

متاسفانه بخاطر رفتار اشتباه برخی کاربران بر خلاف میلم تصمیم گرفتم هیچ درخواست دوستی رو نپذیرم .
طلاق ک خوب نیست  ولی آیا این زندگی ارزش جنگیدن داره توی رابطه با همسر دو طرف باید بخوان نه ای ...

۱۴ سکه ست

بعد برم خونه ی پدری مهارتی ندارم وبا پدر ومادرم وداداشم تو یه خونه ایم

چون دیپلمم نمی تونم شعل خوب پیدا کنم

آزار میده ی جا میگه مصلحت بود

ی جا میگه حکمت بود 

ی جا میگه دوست داشتم 

ی جا میگم یادم نیست چقدر عذاب کشیدی

متاسفانه بخاطر رفتار اشتباه برخی کاربران بر خلاف میلم تصمیم گرفتم هیچ درخواست دوستی رو نپذیرم .
2706