2733
2734
عنوان

با شوهرم مثل هم خونه ایم لطفا بیایید راهکار بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 8868 بازدید | 247 پست
کاش مردا مشاوره میومدن نصف زندگیا گلستان میشد ما چه گناهی کردیم تاوان عقده گشایی اینا رو بدیم؟

دقیقا

متاسفانه بخاطر رفتار اشتباه برخی کاربران بر خلاف میلم تصمیم گرفتم هیچ درخواست دوستی رو نپذیرم .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چون ازدواجتون سنتی بوده و پدرت مخالفتی نداشته میتونی ازش کمک بگیری  

پدرم میگه بیا طلاق بگیر

اینم لج کرده باهاش نه خودش میاد خونه شون نه میزاره من برم

حتی پدر شوهرم پشتم در اومد گفت بچه ی مردمو آزار نده

اونا دوسم دارن ولی چه فایده پسرشون اینه

⚘چند تا کتاب که زندگیتونو عوض میکنه:زنان مردان را از دست می دهند،چرا؟/از حال بد به حال خوب/کتابخانه ی نیمه شب⚘

این شوهرت همین الانشم میخواد طلاقت بده بهونه نداره

یکم برای خودتون ارزش قائل باشین. برین قهر طلاق بگیرین مستقل شین بفهمه چیو از دست داده.

اصلا احتمال زیاد پشیمون میشه. اون میخواد چیکار کنه بعد طلاق؟ مادر اینا داره بره پیششون کاراشو انجام بدن؟

برو رنگ مو تخصصی یاد بگیر درامدش خوبه.

2728
این شوهرت همین الانشم میخواد طلاقت بده بهونه نداره  یکم برای خودتون ارزش قائل باشین. برین قهر ...

خونه ی پدرم مثل مهمونیم

پدرم میگه اگه بری کار کنی فکر می کنن من پول بهت نمیدم 

بعد فقط خودم نیستم بچه م راحت نیست

البته دوسش دارن خانواده م ولی خب تا کی؟

⚘چند تا کتاب که زندگیتونو عوض میکنه:زنان مردان را از دست می دهند،چرا؟/از حال بد به حال خوب/کتابخانه ی نیمه شب⚘
پدرم میگه بیا طلاق بگیر اینم لج کرده باهاش نه خودش میاد خونه شون نه میزاره من برم حتی پدر شوهرم پس ...

از رفتارت معلومه خودتم بااین شرایط وفق میدی

بااینکه میتونی خودتو خلاص کنی از دستش ولی کاری نمیکنی

این شوهرت همین الانشم میخواد طلاقت بده بهونه نداره  یکم برای خودتون ارزش قائل باشین. برین قهر ...

اره هی میگه برو 

یعنی دلش با کسیه یا چی؟

2740
کلا ازم بدش نیاد نمی دونم شاید چون خیلی خشکل نیستم آخه من که اصلا حاضر جواب نیستم  کل کارای ...

اگه به خاطر اون بود کاری به کارت نداشت .نه اینکه بگه هر جا میری باید با خودم بری

پدرم میگه بیا طلاق بگیر اینم لج کرده باهاش نه خودش میاد خونه شون نه میزاره من برم حتی پدر شوهرم پس ...

وقتی داری ازار میبینی پدرتم پشتته بنظرم حداقل ازش شکایت کن تا بهتر رفتار کنه بعد از طلاق هم حداقل ی پولی باید بده ب عنوان خرجی تو و بچش

کارم ک جور میشه خدا بزرگه درسته حقوقش کمه ولی میتونی توی مهد کودک‌ها کار کنی و اینا

۱۵ ساله و تقریبا کوچیک ترین عضوتونم😔😂🤏
از رفتارت معلومه خودتم بااین شرایط وفق میدی بااینکه میتونی خودتو خلاص کنی از دستش ولی کاری نمیکنی

آخه بعد طلاق شعل داشتم ویه طبقه ی جدا خونه

۱۰۰ درصد می رفتم

یا اگه بچه نداشتم

اره

خب نباش وقتی دردتو میریزی توخودتو تحمل میکنی اون اصلا متوجه نیست که داره شکنجه روانیت میده حتما صریح وروشن احساست رو بهش بگو،بگو ازچشمم افتادی بااین کارات من زنتم کنیزت نیستم هرغلطی بخوای بکنی اصلا توخونه نه براش غذابپز نه کارای خونه بکن بگو وقتی تونمیتونی خودتو تغییر بدی منم نمیتونم اگه دست روت بلندکرد جلو همسایه ها آبرو ریزی کن مراعات کنی وباترس اززش اطاعت کنی بیشتر میدون میگیره ازت داره سوءاستفاده میکنه ابزار نیستی که یه زن باارزشی ۱۰۰توبراش نذار قدرتو بدونه

وقتی داری ازار میبینی پدرتم پشتته بنظرم حداقل ازش شکایت کن تا بهتر رفتار کنه بعد از طلاق هم حداقل ی ...

یعنی شکایت کنم ؟

آخه یه بارم رفتم خونه ی پدرم پدر شوهرمم پشتم در اومد ولی سرخود برگشتم

حالاکه نشونی ازمردبودن ازش نمیبنی بچه بزاربگوطلاقم بده منم میرم خونه پدرم بچه هم مال خودت نترس تاازخواب بیداربشه جرات داشته باش ضعیف نباش سواستفاده میکنه بگومهریه ام تمام کمال میخوام ببین میبنی به پاهات میوفته

2706