2737
2739
عنوان

همه عاشق شوهرمن جونشونم براش میدن🙂

| مشاهده متن کامل بحث + 2493 بازدید | 79 پست
من خیلی براش جنگیدم ازخودم گذشتم که تغییرکنه یه عاشق واقعی که ازدل وجون براش مایه میذاشتم بهترین غذا ...

ازمردای دیکتاتور بدم میاد خدابه زندگیت آرامش بده به حق همین ماه‌رمضان مشاوره نرفتی که یه راهکاری چیزی بگن بهت

من ارزومه یه روزازش جدابشم حیف اصلاشرایط ندارم یعنی پشتوانه که خانواده ام باشن روندارم

منم بخاطر بچه هام دارم تحمل میکنم حتی خیلی وقتا انقد اذیتم میکنه میگ دوس نداری جدا شو مشکل روانی داره انقد تو تنش بزرگ شده اینجوریه فقط خدا کمکمون کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هرکسی از بیرون خاله منو ببینه اسی میگه بین خواهرا فلانی از همه خوشبخت تره ولی از همه دل مرده تره

بدتراینکه میدونی چیه دیگران میگن این ادم خوب بودافلانی لیاقتشونداشت چراچون ادم خوب دیگران بوده وتوزندگی تلاشی برازندگی خودش نکرده

من خیلی براش جنگیدم ازخودم گذشتم که تغییرکنه یه عاشق واقعی که ازدل وجون براش مایه میذاشتم بهترین غذا ...

جمله جمله آن رو درک میکنم، همه این اخلاقها رو شوهر منم داره، حق داری متنفر باشی ازش

2731
ازمردای دیکتاتور بدم میاد خدابه زندگیت آرامش بده به حق همین ماه‌رمضان مشاوره نرفتی که یه راهکاری چیز ...

مشاوره یه جلسه رفتم هنوچندکلمه گفتم یه گوشه جزئی ازدردام نه همه اش روچنان عصبی شدمشاورکه به شوهرم گفت واقعاخجالت نمیکشی هنونگفتم دست بزن دارن یه گوشه جزئی گفتم گفت وای به تواونم مردبودا

منم بخاطر بچه هام دارم تحمل میکنم حتی خیلی وقتا انقد اذیتم میکنه میگ دوس نداری جدا شو مشکل روانی دار ...

من نمیزاره میگه میکشمت چون کامل میشناسمش مطمئنم بلاسرم میاره اگه جداشم چون ازمن احمق ترهیچ زنی نیس که تحملش کنه خودشم میدونه هم پول داره هم زیبایی هرزنی براش خم وراست میشه راحت میتونه دخترمجردبگیره ولی ازاخلاقاش مطمئن هیچ زنی تحملش نمیکنه

جمله جمله آن رو درک میکنم، همه این اخلاقها رو شوهر منم داره، حق داری متنفر باشی ازش

تمام بندبندوجودم ازش متنفره یه ادم بینهایت بینهایت نمک نشناس ازنوع خیلی وحشتناک بخداکه فقط محکومیم به زندگی خیلی خستم خیلی زیاد

2740
مشاوره یه جلسه رفتم هنوچندکلمه گفتم یه گوشه جزئی ازدردام نه همه اش روچنان عصبی شدمشاورکه به شوهرم گف ...

اهان دونفره رفتین خب شوهرت چی گفت قبول کرد مشکل داره 

به خودش بگو که این رفتارات باعث شده ازچشمم بیفتی ودوستت نداشته باشم وقهرکن برو بگو نمیتونم باهات زندگی کنم شاید مظلوم وبی زبونی که تسلط داره روت

2706