2737
2734
عنوان

همه عاشق شوهرمن جونشونم براش میدن🙂

| مشاهده متن کامل بحث + 2499 بازدید | 79 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خیلی براش جنگیدم ازخودم گذشتم که تغییرکنه یه عاشق واقعی که ازدل وجون براش مایه میذاشتم بهترین غذابهترین زندگی چه رابطه چه همه چی میگفتم شایدتغییرکنه ولی نکرددرظاهرعاشقم فقط ظاهریه ادم دیکتاتورکه میگه درحال مرگ هم باشی بایدکارهایی که میگه انجام بدی 

2742
نه گلم .خصوصیات اخلاقی شوهرمومیگم تااون ادمایی که بینهایت عاشقشن چجوری عاشقش شدن شوهرمن یه ادم فوق ا ...

این موارد به تربیت خانوادگی بستگی داره و مادر نقش اوله

خودت رو وفق بده با شرایطت،با دو تا بچه چکار میتونی بکنی

نگاهت رو عوض کن شما هم وقتی میگی متنفری ازش و آرزوی مرگش رو داری درست داری مقابله به مثل میکنی با حفظ ظاهر

برای رسیدن به آرامش خودت و بچه ها به این فکر کن که برای رضایت خدا کار میکنی از هیچ کس هیچ انتظاری نداری و خودت رو دوست داشته باش و به بچه هات حس خوب منتقل کن تا یاد بگیرن فردا روزی با همسرشون رابطه درست و مقبول داشته باشند

ز گیتی دو کس را سپاس...یکی حق شناس و یکی حد شناس :) 🍃🌸
بعضی آدمها این‌جوری ان. ظاهرشون خیلی خوب و موجهه ولی. توی زندگی خصوصیشون زیاد محبت ندارن  

میدونی دردم اینه بااینهمه عذابی که داده دلش میخوادعاشق سینه چاکش باشم خیلی عذابم داده هاخیلی زیادخیلی صبوری کردم نشد

2740
طفلی خاله ات من میدونم چه دردی تحمل میکنه 

اسی شاید باورت نشه ولی خالم قشنگ پوکیده

یعنی دل مرده ی دل مرده

شوهر اونم مثل شوهر توعه

مامانی شدید

حتی تعریف میکنه میگه یه بار مادرشوهرش داشته بهش بی ادبی میکرده این جواب داده

میگه 6 ماه اول بارداریم

‌فلانی چچشم بسته میومد تو خونه حتی نگامم نمیکرد

اینم خالم پاشده دیگه خودش رفته دست بوس ننش تا باهاش آشتی کرده

خیلی هستا 6 ماااه

منم از شوهرم بدم میاد سرمسائل کوچیک ب خونوادم توهین میکنه فحش میده منو میزنه جلو بچه هام کتک میزنه و توهین میکنه جلو دوست دشمن خودشو کنترل نمیکنه و توهین میکنه درک نداره واس من خسیسه مامان باباش براش حکم خدا رو دارن واقعا حال بهم زنن اینطور مردا ک اصلا منطق ندارن

من واقعاعاشقش بودم ازدل وجون براش مایه گذاشتم اون توذهن وخیالش عاشق من بودبهش گفتم تازمانیکه مادرم زنده باشه باهات میمونم چون طلاقمم نمیده میگه میکشمت پات به قانون ودادگاه بازشه خانوادمم اصلاحمایتم نمیکنن ادمای فوق تعصب سنتی که میگن حالایه کتک خوردی حالایعنی ده بارعیب نداره چیزیت نشده که تااین حدسرخوشن

من واقعاعاشقش بودم ازدل وجون براش مایه گذاشتم اون توذهن وخیالش عاشق من بودبهش گفتم تازمانیکه مادرم ز ...

هرکسی از بیرون خاله منو ببینه اسی

میگه بین خواهرا فلانی از همه خوشبخت تره

ولی از همه دل مرده تره

منم از شوهرم بدم میاد سرمسائل کوچیک ب خونوادم توهین میکنه فحش میده منو میزنه جلو بچه هام کتک میزنه و ...

من ارزومه یه روزازش جدابشم حیف اصلاشرایط ندارم یعنی پشتوانه که خانواده ام باشن روندارم

2706