2737
2739
عنوان

ادرار نوزاد

41 بازدید | 4 پست

سلام مامانایه عزیز....من قبلا دخترم هم شیر خودمو میخورد هم شیرخشک الان دیگه بزور روزی شاید ۶۰تا شیرخشک میخوره...وزن گیریش خوب بوده تا الان ولی ادرارش دوروزه خیلی کم شده و تیره نگرانم نکنه شیرم کم باشه چیکار کنم...مثلا صبح ۶ ونیم عوضش کردم تا ۱۰ صبح دوبار جیش کرده بود...الانم سه ماه و سه روزشع

سلام شاید بدنش کم آبه که ادرارش تیره شده

اینا علائم عفونت ادراری هم هست ولی درصدش کمه

عضو خاموشِ چند ساله ی نی نی سایت...❤️برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم میکنید؟🙏🌹پسرم دنیام ۲۱تیر پاگذاشت به دنیا😍از اولش عجله داشت زود بیاد آخرم ۸ ماهه دنیا اومد😂♥همیشه میگفتم کی باشه به خط سبز روی کارت واکسنت برسی پسرم.توی دشک کوچولوت گم میشدی😅الان اومدی روی خط نارنجی دورت بگردم تپلی من🧿🪬 امروز ۱۴۰۳/۱/۱۸ برای اولین بار پسرمو میبریم آرایشگاه که خوجل بشه چیزی نمونده ۹ ماهش بشه😍💞امروز۳/۲/۳ آرسام برای اولین بار دست گرفت به مبل و بلندشد.بهت افتخارمیکنم جان من🥰❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام شاید بدنش کم آبه که ادرارش تیره شده اینا علائم عفونت ادراری هم هست ولی درصدش کمه

نمیدونم چیکار کنم شیرخشک دیگه نمیخوره شیر خودم نمیدونم بسشه یا نه چون اوایل که بدنیا اومده بود شیرخودم کم بود الان همش استرس دارم....عفونت ادراری تب هم داره من همش تبشو میگیرم اوکیه....

2742