2752
2734
عنوان

یکی از پسرای دانشگامون..

349 بازدید | 17 پست

بچه ها من ۲۱ سالمه و تاحالا توی رابطه ی جدی نبودم فقط در حد چت کردن و قرار آشنایی بوده که میدیدم با اونطرف اشتراک چندانی نداشتم و دیگه ادامه نمیدادم و همشونم حداقل۸،۹سالی ازم بزرگتر بودن و اصلا به همکلاسی ها و هم سنای خودم توجه نمیکردم ولی الان یکی از سال بالایی هامون ازم خوشش میاد که منم حس خوبی بهش دارم هرچقدر باهاش حرف میزنم بیشتر میفهمم که چقدر شبیه خودمه اهدافش توی زندگی علایقش خیلی مثل منه آینده دار و زبر و زرنگه ولی فکر نمیکنم درآمدی داشته باشه و هم سن خودمه و من همیشه یه آدم بزرگتر مثلا در حد ۳۰ سال توی ذهنم بود که حالت حمایتگری بیشتری داشته باشه و فکر میکنم که این یکم بچه ست از طرفی هم میخوام یه کار جدیدی رو شروع کنم و میترسم که اگه برم توی رابطه جدی این هدفه رو کلا استارت نزنم بنظرتون چیکار کنم؟ اون آدم رو بذارمش توی آب نمک و فعلا باهاش بیرون نرم تا توی کارم موفق بشم بعدا باهاش جدی تر بشم؟یا میشه هر ۲ رو با هم هندل کرد؟یا کلا بیخیالش بشم؟

خودت خوشت میاد یکی بزارتت تو آب نمک؟ مطمئن باش اونم بخاطر تو صبر نمیکنه

بنظرم یمدت باهاش آشنا شو ببین پسر خوبیه یا نه اگه خوب بود در کنار هم پیشرفت کنید و هدفاتونو دنبال کنید

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اول اینکه منم شرایطی مثل تورو دارم ولی قصد ندارم برم تو رابطه باهاش و اینکه بدترین کاری که میتونی در حق یکی بکنی اینه که تو اب نمک بزاریشون و تکلیفشونو روشن نکنی یا صفر یا صد

درد من حصار برکه نیست                                                              درد من زیستن با ماهیانی است             که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده 💔🕊                freedom#  
2731
کاش الان نمیومد کاش چند وقت دیگه پیداش میشد🥲

میتونی صادقانه بگی الان شرایطشو ندارم 

درد من حصار برکه نیست                                                              درد من زیستن با ماهیانی است             که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده 💔🕊                freedom#  
ولی یعنی تمام کسایی که پارتنر دارن خیلی آدم های بیکار و بی برنامه ای هستن؟

نه ولی میتونن هر دوتاش باهم هندل کنن اگه میتونی خب برو رابطه 

میترسم ذهنم و وقتمو بگیره و بهش وابسته بشم

اگه از اون مدل آدمایی که اگه شروع کنن به یه کاری دیگه فقط کارشونو میبینن و تفریح و پارتنر و فلان کنسله باهاش وارد رابطه نشو

ولی در کل من باشم فقط کارمو در نظر نمیگیرم ...من خودم الان هم دانشگاه میرم هم درس میخونم هم پارتنرمو دارم جلو پیشرفتمم نگرفته حتی خیلی موقع ها که شل میگیرم پارتنرم بهم گوشزد میکنه یا برعکس من بهش میگم پارتنرت اگه خوب باشه باعث پیشرفتت میشه اگه سمی باشه همش درگیریای ذهنی داری این دیگه باید بشناسیش

اگه از اون مدل آدمایی که اگه شروع کنن به یه کاری دیگه فقط کارشونو میبینن و تفریح و پارتنر و فلان کنس ...

بعد زیاد وقتتو نمیگیره؟آخه دوست صمیمیم حداقل هفته ای ۴،۵ بار با اصرار پارتنرش میره بیرون من واقعا وقت و انرژی اینهمه بیرون رفتنو ندارم

فکر کنم من دیگه زیادی دارم زندگی رو سخت میکنم میدونی انگار هنوز بعد ۲ سال هنوز یه گاردی دارم و تو فا ...

تا حدودی حق داری چون اکثر آدمای جامعه سمین و شاید از ۵ تاشون یه نفرشون خوب از آب در بیاد و خیلیاشون فقط وقت و انرژیو اعصابتو میگیرن

ولی اگه طرف خوب باشه خیلییییی خوبه 

یکمم سخت گرفتی البته

بعد زیاد وقتتو نمیگیره؟آخه دوست صمیمیم حداقل هفته ای ۴،۵ بار با اصرار پارتنرش میره بیرون من واقعا وق ...

من هفته ای دوبار میرم..دیگه اینش بستگی به خود آدم داره چجور برنامه ریزی کنه کی بره بیرون کی کاراشو انجام بده 

تا حدودی حق داری چون اکثر آدمای جامعه سمین و شاید از ۵ تاشون یه نفرشون خوب از آب در بیاد و خیلیاشون ...

من خودم بشخصه جذب آدمای سمی میشم آدمایی که اصلا به دردم نمیخورن یا سنشون ازم خیلی زیاده یا خیلی دورن یا موقعیت اجتماعیشون به شدت بالاست یا هم اصلا منو نمیشناسن وقتی یه نفر اینطوری با خودم همسطح و خوبه نمیتونم اون حس خیلی خوب رو بهش داشته باشم همش حس میکنم لیاقتم یه چیز خیلی خفن تر و دور از دسترس تره😵‍💫

من خودم بشخصه جذب آدمای سمی میشم آدمایی که اصلا به دردم نمیخورن یا سنشون ازم خیلی زیاده یا خیلی دورن ...

من ۲۲ سالمه پارتنرم ۲۳ سالشه

اتفاقا خیلی باهم احساس صمیمیت میکنیم و تقریبا همو درک میکنیم و من بشخصه دوست ندارم پارتنرم سنش زیاد از من بالاتر باشه

این حسیم که میگی میخوای اون ازت بالاتر باشه حسیه که خیلیا دارن