2737
2734

به دوستم دو روز پیش پیام دادم 

بعد دو روز جواب داده 

خب باشه شاید ی مشکلی براش پیش اومده 

شاید حوصله جواب دادن نداشته این سری 

ولی اینکه اصلا حتی عذر خواهی هم نمیکنن بد نیست واقعا بنطرتون؟؟؟

نباید عذر خواهی کنه کسی که دیر جواب میده ؟؟

احساس شاخی میکنن اینطور ؟.؟

نظر شما درباره معذرت خواهی طرف چیه؟

اینطوری مگه خودشو میاره پایین؟

رفت رو مهم انگار نه انگار که مثلا انقد دیر جواب داده

خوبه ازش چیزی نخواسته بودم 😐😐

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  کارزار اخراج افغانستانیا امضا کنین لطفا.https://www.karzar.net/visa.از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.

منم بعد دو روز جوابشونو میدم

روله ی کوردم.🕊🌞     ما دخترهای غمگینی بودیم که ارزوی یک روز بدون حجاب بیرون رفتن را داشتیم،. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی خودمان را گول میزدیم .و خاطرات دزدکی مدرسه٫سختگیری های پی در پی مدیر بخاطر برداستن ابرو  .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه سرمان نباشد. ابروی پدر را که دستش خونی است ببریم یا چشم سفید باشیم. ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل عروسک خیمه شب بازی. بازی کنیم و دیگر چیزی را حس نکنیم. و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که   داس دارد…

اگه آدم مهمی باشه اره  رو مخه

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شاید از قصد نبوده 

من خودم تو ترک اپلیکیشن ها به سر میبرم روزی یه بار چک می کنم فقط

همیشه به این معنی نیست که طرف قیافه می گیره

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
من اینقدر بدم میاد از اینکار اگر دو روز بعد سین بزنه منم دو روز بعد جوابشو میدم-_-

بنطرت نباید عذر خواهی کنه طرف ؟

یا لازم نیست بکنه ؟؟؟

انگار مثلا هیچی نشده 

من دیر جواب بده کسی عصابم خورد میشه 😐😐 

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  کارزار اخراج افغانستانیا امضا کنین لطفا.https://www.karzar.net/visa.از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.
2740
شاید از قصد نبوده  من خودم تو ترک اپلیکیشن ها به سر میبرم روزی یه بار چک می کنم فقط همیشه به ...

خب حتی از قصدم نبوده باشه 

معذرت خواهی لازم نیست بنطرتون ؟

متنفرم از این کار و اصلا نمیتونم مث خودشون باشم و دیر جواب بدم

کاربر zxm23  هستم. و در حال حاضر عضو فعال گروه مافیایی سلامت باشید🗿  هییی.... بی دلیل تعلیق شدم. بگذریم.🙂✋علیکم السلام😁حالت چطوره؟؟؟چخبرا؟ دوست داشتی ریپ بزن جواب بده👌😁در همین حین که این متن و مینویسم حوصلم سر رفته...و موقعیت حرص دادن یا کرم ریزی کسی و ندارم چون ساعت ۱شبه😅حوصلم سر میره باید یا کرم بریزم یا حرص بدم یکیو👌انرژی و فعالیت و... کلاا شور و هیجان زیادی دارم و سعی میکنم به بقیه هم منتقل کنم😎🥳😁 عاشق کارتون های باب اسفنجی و بینوایان و انیمیشن های المنتال درون و برون و رالف خرابکار وقتی میگم عاشق اینا یعنی 100 بار هرکدومو دیدم و برای  بار 101 میبینم😁یه کتاب و اهنگ خوبم معرفی کنم؟کتاب هنر خوب بودن خیلی قشنگه، هم قلم خوبی داره هم موضوع جالبی درمورد روانشناسی هست،کتاب به امید دلبستم و عقاید یک دلقک،48قانون قدرت هم خیلی بهتون پیشنهاد میکنم... اهنگ زندگی همینه ارتا،بیشتر از همیشه نازنین و محیار، چشماتو ببند، ای گل رویایی ، شراره😁،نازی نازی امشب دلم مست توعه👌،  و قد و بالای تو رعنارو بنازمم تو که با عشوه گری از همه دل میبری چرا نمیرقصی (مدیونی با ریتم نخونی😁 )اینا اهنگای قشنگی ان، قابل شمارو نداشت یادداشت کنید ۶۰۳۷....🤣خبب دوستان عزیز، براتون ارزوی بهترین هارو میکنم،به اخر این متن جذاب رسیدید🤣حالتون همیشه خوب باشه،وقتتون به خیر❤
بنطرت نباید عذر خواهی کنه طرف ؟ یا لازم نیست بکنه ؟؟؟ انگار مثلا هیچی نشده  من دیر جواب بده ...

مگه من محتاج عذرخواهی اونم؟

ولش کن بابا

هر کس هر جور رفتار ورد تو ام عین خودش رفتار کن 

اگر از بلندای آسمان بترسی نمی‌توانی مالک ماه شوی!🌖✨️
آره دیروز پیام دادم سین کرده جواب نداده☹

این خیلی بدترهههه😐

2706