2733
2739

سلام دوستان.با مردی که بخاطر اینکه دختر میخاد از رابطه بیرون بره   و کات کنه تهدید به خودکشی میکنه اونم بطور مکرر باید چکار کرد؟

حرف اصلیشم اینه اگه ترکم کنی خودمو میکشم.و تازگی هم پیشنهاد ازدواج داده درحالیکه اصلا دختر تمایلی به ددامه رابطه و ازدواج با هاش نداره ولی مدام دختر را از خودکشی میترسونه و میگه اگه بری خودمو میکشم و تو تناا عشق زندگیم بودی و هستی.

ممنون میشم راهنمایی م کنین.چون تو بد شرایطی گیر افتادم .

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

چرت میگه😂

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
2728

بگو الفاتحه🤣

یکم در مورد خودم توضیح بدم «به نام خدا هستم، از بچگی بزرگ شدم، تو بیمارستان به دنیا اومدم، صادره از شهرمون، همونجا بزرگ شدم، چند سال سن دارم، بابام مَرد بود، تو دوران کودکیم بچه بودم، با رفیقام دوست شده بودم، به دوست داشتن علاقه دارم، قصد ازدواج نه دارم، بعضی شبها که می خوابم خواب می بینم، تو خونمون زندگی می کنیم، تا حالا نمردم و...»
2740

همش دروغه 

نه خودشو میکشه نه بلائی سر خودش میاره 

به یه ماه نکشه با یکی دیگه آشنا میشه 

آتیش تند زود خاموش میشه 

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی و با نظرم مخالفی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم  خداروشکر تفتیش عقاید ممنوعه قرار نیست بابت دادن نظر متفاوت مواخذه بشم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲

من تو این شرایط بودم و چون واقعا قصدم رفتن بود رفتم.

بعدش خواهرش زنگ زد گفت رگشو زده(راست میگفت جاشو دیدم رو دستش بعدها 

😚😚😚😚خدایا چجوری بگم شکرت دورت بگردم مهربون😚😚😚😚
زر میزنه

همشون زر نمیزنن،بعضیا واقعا این کارو میکنن! 

مرگ بر اسرائیل تا قیامت✊ جانم فدای ایرانم❤❤❤ از هرکی که از ایران بدش بیاد بدمممم میاد هیچ احترامی هم برای خودشو عقیدش قائل نیستم،حتی انقدر🤏 طرفدارای اسرائیل رو هم که کلا آدم حساب نمیکنم،چون همشونو این شکلی می بینم👈🐷🐭 تازه خیلی هم اوسکولن،هنوز یادم نمیره یکیشون بحثِ مفید بودنه نمک صورتی رو رسوند به اسرائیل😑فقط از اینا برمیاد که از نمک صورتی برسن به اسرائیل! من فقط از پشکل گوسفندو پِهِنِ گاو میتونم به اسرائیل برسم😌 به امید نابودیه خودشو طرفداراش

الکی میگه

اگر ببینه تو محل نمیدی یجور دیگه تهدید میکنه

قاطعانه بهش بگو خوشم ازت نمیلد

و همینجا تموم

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
2706