2733
2734
عنوان

مردی که بعد کات تهدید به خودکشی میکنه ..

| مشاهده متن کامل بحث + 444 بازدید | 42 پست
منطقت عجیبه 

خودخواهی شما هم عجیبه

مرگ بر اسرائیل تا قیامت✊ جانم فدای ایرانم❤❤❤ از هرکی که از ایران بدش بیاد بدمممم میاد هیچ احترامی هم برای خودشو عقیدش قائل نیستم،حتی انقدر🤏 طرفدارای اسرائیل رو هم که کلا آدم حساب نمیکنم،چون همشونو این شکلی می بینم👈🐷🐭 تازه خیلی هم اوسکولن،هنوز یادم نمیره یکیشون بحثِ مفید بودنه نمک صورتی رو رسوند به اسرائیل😑فقط از اینا برمیاد که از نمک صورتی برسن به اسرائیل! من فقط از پشکل گوسفندو پِهِنِ گاو میتونم به اسرائیل برسم😌 به امید نابودیه خودشو طرفداراش
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

علی‌کرد

میدونم

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

تو مسئول روان خرابش نیستی که به هیچ وجه از سر دلسوزی رابطه رو باهاش ادامه نده بهش بگو بره خودشو درمان کنه کسی که تهدید به خودکشی می‌کنه به درد جرز دیوار هم نمیخوره هیچ جوره نمیتونی روش حساب کنی حتی اگر عاشق و شیداش هم بودی میگفتم ولش کن چه برسه الان 

وقتی میبینی از طرف خوشت نمیاد نباید هی رابطه رو کش بدی وابسته ترش کنی ، بگو این رابطه از نظرم تموم شده ست همه چیزت گرای ضعف و ناتوانی  و مرد نبودن میده بهم تهدید به خودکشی تیر خلاصی بود که باعث بشه بدتر از چشمم بیفتی 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳
2731

واقعا گیج شدم نمیدونم واقعا قصد خودکشی دارهدیا نه.تاحالا دوسه بار کات کردم ولی هربار پیام داده من زندگی بدون تورو نمیخام و الان گوشیمو خاموش میکنم و خودمو میکشم ،حتی یه بارم واقعا خاموش کرد گوشیشو ولی بعد یه ساعت دوباره روشن کرد و دوباره تهدید بخودکشی کرد...امشبم پیشنهاد ازدواج داد !

من هیچ جوری نمیخامش نمیدونم چجوری از شرش خلاص شم

تو مسئول روان خرابش نیستی که به هیچ وجه از سر دلسوزی رابطه رو باهاش ادامه نده بهش بگو بره خودشو درما ...

واقعا از روی پیشنهاد ازدواجش امشب متوجه شدم قصدش جدیه و اگه باهاش  نمونم و ازدواج نکنم خودکشی میکنه

باشه تو اگ کسی باهات اینجور تا کرد خودتو بکش

بعضی آدما ضعیفن،آستانه تحملشون پایینه،نباید اینجور آدمارو بازی داد! ممکنه این اتفاق واسه عزیزان خودمون بیافته

من چند سال پیش خواب دیدم که نامزد خواهرم تا سر حد مرگ خواهرمو اذیت میکنه(الان شوهرشه)! اون فقط یه خواب بود ولی باعث شد بعد از چند سال هنوز که هنوزه نسبت بهش گارد داشته باشم و نگران باشم نکنه کاری کنه که خواهرم بلایی سر خودش بیاره!

مرگ بر اسرائیل تا قیامت✊ جانم فدای ایرانم❤❤❤ از هرکی که از ایران بدش بیاد بدمممم میاد هیچ احترامی هم برای خودشو عقیدش قائل نیستم،حتی انقدر🤏 طرفدارای اسرائیل رو هم که کلا آدم حساب نمیکنم،چون همشونو این شکلی می بینم👈🐷🐭 تازه خیلی هم اوسکولن،هنوز یادم نمیره یکیشون بحثِ مفید بودنه نمک صورتی رو رسوند به اسرائیل😑فقط از اینا برمیاد که از نمک صورتی برسن به اسرائیل! من فقط از پشکل گوسفندو پِهِنِ گاو میتونم به اسرائیل برسم😌 به امید نابودیه خودشو طرفداراش
2740
بعضی آدما ضعیفن،آستانه تحملشون پایینه،نباید اینجور آدمارو بازی داد! ممکنه این اتفاق واسه عزیزان خودم ...

اخه ادمایی ک انقد بی عزت نفسن باید درستدبشن و گر ن اصلا مناسب رابطه نیستن مخصوصا جنس مرد فقط تو فیلما قشنگه ب خاطر کسی خودکشی کردن در واقعیت من یکی از چشمم میفته طرف

لطفا برای سلامتی بچم💚صلوات💚بفرستین
واقعا از روی پیشنهاد ازدواجش امشب متوجه شدم قصدش جدیه و اگه باهاش  نمونم و ازدواج نکنم خودکشی م ...

فقط بخاطر این ک میخواد خودکشی میخوای باهاش ازدواج کنی؟ پس داری با کسی ازدواج میکنی ک هیچ حس دوست داشتنی بهش نداری حتی اون متحلقدب خودت نمیدونی و فقط از سر دلسوزی داری باهاش ازدواج میکنی اونم کسی ک کلی با معیارات فاصله داره، فرق داره، مطمیین باش ازدواج موفقی نخواهی داشت .

اگر فکر میکنی حرفشم جدیدیه ک نیست با منطق و پر قدرت قانعش کن و تمام.

اخه ادمایی ک انقد بی عزت نفسن باید درستدبشن و گر ن اصلا مناسب رابطه نیستن مخصوصا جنس مرد فقط تو فیلم ...

من خودکشی کردن رو تایید نمیکنم گلم،حتی نمیگم که اگر کسی تهدید به خودکشی کرد باهاش ازدواج کنیم،حرفای شما هم درسته،ولی باید مراقب باشیم! اونا خانواده دارن! چند سال پیش یکی از فامیلای دورمون خودشو بخاطر یه دختری آتیش زد! اون خانوم الان زندگیشو داره میکنه ولی خب خانواده این آقا پسر دیگه اون آدمای سابق نشدن! من حتی نمیگم باید زوری با کسی ازدواج کنیم،ولی لااقل طرفو آماده کنیم،نه اینکه یهو بکشیم کنار،اونم بعد از کلی امید دادن و قول و قرار گذاشتن!