2733
2734

من یه ماه پیش رفتم دکتر واسه لک روی گونه هام اونم لک خیلی خیلی کم رنگ،متأسفانه الان خیلی پر رنگ شده و پهن‌تر شده نمیدونم چیکار کنم،خیلی ناراحتم😔😔😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
خب ازهمون دکترم شکایت کن فرقی نداره گلم. حواسش باشه کارش درست انجام بده

چند ساله میشناسمش همه که پیشش انجام دادن راضی بودن،منم گفتم مثل بقیه بذار این لکه کوچولوها رو هم از بین ببرم،حالا قول داده گفته روش زیاده فقط تحمل داشته باش،بنظرتون پاک میشه با روش های دیگه

چند ساله میشناسمش همه که پیشش انجام دادن راضی بودن،منم گفتم مثل بقیه بذار این لکه کوچولوها رو هم از ...

بزار روش های دیگه رم انجام بده اگه خوب نشد خواستی شکایت کن

خیلی خوشحالم که خدامو دارم و دذهر شرایطی حتی بدترین شرایط باعث آرامش ونشاطمه  
بزار روش های دیگه رم انجام بده اگه خوب نشد خواستی شکایت کن

آره منم میگم شاید طول بکشه،فعلاً یه ماهه. بدبختی اونه با خانوم دکتر دوستم نزدیک پانزده سالی میشه

آره منم میگم شاید طول بکشه،فعلاً یه ماهه. بدبختی اونه با خانوم دکتر دوستم نزدیک پانزده سالی میشه

خب اگه باهاش دوستی بارفاقتی بهش بگو صورتتو عالی کنه

خیلی خوشحالم که خدامو دارم و دذهر شرایطی حتی بدترین شرایط باعث آرامش ونشاطمه  
خب اگه باهاش دوستی بارفاقتی بهش بگو صورتتو عالی کنه

آره بخدا خیلی خانومه،خیلی با شخصیت‌ میگه بهت قول دادم درستش میکنم فقط صبوری کن،حالا نمیدونم مزو دقیقاً تو چند جلسه نتیجه میده از شانس من کسی نیست منو یه راهنمایی کنه😔😔😔

2706