2737
2739
عنوان

سلام‌کسی هست مثل من مزو تراپی کنه و نتیجه عکس ببینه😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 186 بازدید | 29 پست
آره بخدا خیلی خانومه،خیلی با شخصیت‌ میگه بهت قول دادم درستش میکنم فقط صبوری کن،حالا نمیدونم مزو دقیق ...

کاری ندارع برو تو دیواربزن مزوتراپی برات بالا میاره ازشون بپرس

خیلی خوشحالم که خدامو دارم و دذهر شرایطی حتی بدترین شرایط باعث آرامش ونشاطمه  
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من 1 ماه پیش مزو کردم اولش داغون میشه پوست بعد ترمیم کننده و ضدآفتاب بزنی عالی میشه  نگران نبا ...

ببین دکترم به من یه سرم ضد لک ژوت نوشته گفته شبا بزنم روزها هم ضد آفتاب

2742
من 1 ماه پیش مزو کردم اولش داغون میشه پوست بعد ترمیم کننده و ضدآفتاب بزنی عالی میشه  نگران نبا ...

ببخشید شما چه حالتی شد پوستتون،از من که الان شبیه گوره خر شده یه جاهایی پاک شده یه جاهایی نه،ولی خب پهن شده لکه ها،نمیدونم میخواد از بین بره یا نه؟

ببخشید شما چه حالتی شد پوستتون،از من که الان شبیه گوره خر شده یه جاهایی پاک شده یه جاهایی نه،ولی خب ...

درسته اولش عین گورخر بعد کم کم درست میشه من بیسچاری ترمیم و ضدآفتاب میزدم 1 هفته هم بیرون نرفتم

کلا تو خونه هم ضدآفتاب بزن هز 2 ساعت 8 لیوان ابمم حتما بخور آبرسان یادت نره 

حالا هر دو ساعت نبود ولی مدام روی صورتم ضد آفتاب،یعنی دو ساعت یه بار پاک کنم دوباره بزنم؟آبم خوب زیاد میخورم، آبرسانم میزنم هر روز

2740
درسته اولش عین گورخر بعد کم کم درست میشه من بیسچاری ترمیم و ضدآفتاب میزدم 1 هفته هم بیرون نرفتم

البته من تا حالا سه بار مزو تزریق کردم،دیگه خورد به عید وتعطیلاتش خانوم دکتر نیست که برم،شما هم لک داشتی یا واسه شفافیت صورتتون رفتید؟بعدش چند جلسه انجام دادین؟

1 جلسه برا شفافیت و اینا البته موقت بود دوباره کدر شد

باید تکرار بشه دکترم گفت،کاشکی من صورتم به روز اولم برگرده،الان همه متوجه لکم میشن تابلو شده،خیلی افسرده شدم اومدم درستش کنم بدتر خرابش کردم😔😔😔

نه نگران نباش علم پیشرفت کرده پوست بازسازی میشه خیالت راحت 

ممنونم دوست خوب خیلی امیدوارم کردی،بخدا پوستم بسیار شفاف و زیبا بود حتی  تو دوران حاملگی هم و بعد از زایمانم یدونه لک نداشتم صورتم شفاف شفاف بود به این خاطر زیاد ناراحتم

2706