2737
2739
عنوان

خیلی کتک خوردم.

| مشاهده متن کامل بحث + 5004 بازدید | 152 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خدایا منو به سمت چپ هدایت کن بادوس پسر تویه خونه کتکتم میزنه؟اگه شوهرت بود تکلیفت چیه؟

کاش اینو امشب نمیخوندم!!! و من که از شوهرم با دو تا بچه کتک خوردم و چچچند سال خونشو کردم توو شیشه تازه مقصر هم بودم

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
یه بار تو هم بزنش جوری که نتونه بلند شه .. با چاقویی چیزی تهدیدش کن

خدایی شما راهنمایی نکنید یهتره 

اتفاقه یهو میزنه طرفو میکشه

نترس که با دیگری خو کند او با تو چه کرد که با اون کند🙂
2742
خوبش کردی  انشالله زندگیت همیشه اروم وبدون دردسر باشه  ولی واقعا زورزن یه جاهایی توزدن ب ...

فدات عزیزدلم ممنونم از دعای زیبایت انشالله شما همیشه سعادتمند و موفق باشیدباور میکنی توی این چندسالی ک گاهی میزد عقده شوده بود برام اونجا ک زد تمام خشم دراین سال هاجمع شود بود اول یقه شو گرفتم بعد کوبیدم ب دیوار ۲ تا سیلی زدم گفتم اینم از من همش احترام تو نگه داشتم سو استفاده کردی اما از این ب بعد بزنی توهم میخوری

دوست پسری ک فرقی با شوهر نداره و باهم خونه داریم متاسفانه

گی تو سرته مگه😐

با دوس پسر؟تو ی خونه؟ کتکم میزنه؟

خدایا منو گاو کن

2740
خدایی شما راهنمایی نکنید یهتره  اتفاقه یهو میزنه طرفو میکشه

اگه شوهرش بود و چندسال باهاش زندگی کرده بود شاید میکشتش ... ولی این دوست پسرشه !!!! من دیگه مغزم قفل شد !!!!

خدایی شما راهنمایی نکنید یهتره  اتفاقه یهو میزنه طرفو میکشه

بخدا منم اخرشو خوندم قلبم یه طوری شد 

منم بهش گفتم 

ادم توعصبانیت نمی فهمه یه دفعه می کشتش فردااعدام و..

مگه کم ازاین جرما پیش اومده بعدطرف مشیمون شده گفته عصبی شدم چیزی نفهمیدم

اگه شوهرش بود و چندسال باهاش زندگی کرده بود شاید میکشتش ... ولی این دوست پسرشه !!!! من دیگه مغزم قفل ...

بنظرم تو رمانا اینشکلی بود نه واقعیت 

منکه باور نمیکنم 

کاش اینو امشب نمیخوندم!!! و من که از شوهرم با دو تا بچه کتک خوردم و چچچند سال خونشو کردم توو شیشه تا ...

چهاروز دیگه بایه بچه ولش میکنه اینم بایه بچه ویه لیسانس میاد شهر خودشون 

منمشتعلعشقعلیمچهکنم 
2706