2737
2734
عنوان

حق با کیه؟

86 بازدید | 15 پست

موقعی که داییم می‌خواسته ازدواج کنه هیچی نداشته پدر بزرگم هم دلش سوخته، زبانی گفته که اگه تا ۳ سال بعد از ازدواج نتونه خونه بخره و اینا زمین من برای اینا باشه 

بعد داییم تو دوسال از همه مون هم پولدار تر شد بعدش که پدر بزرگم فوت میکنه تااااااااا قبل عید 

داییم رفته از کل خانواده حتی از من تو دادگاه شکایت کرده که اینا بهم اجازه نمیدن این زمینه رو بردارم چون ما داریم طبق وصیت عمل میکنیم 

بعد داییم اومده بود مارو ببره داد گاه ، بابام هم اومد داییم رو از خونه پرت کرد بیرون گفت درسته خاهرته ولی الان زنه منه و منم اجازه نمیدم زنم پاش بذاره تو دادگاه برو هر غلطی خواستی حالا بکن 

الان بنظرتون حق با ما هست یا با داییم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

با داییت

چون بالاخره اون داره از راه قانونی وارد میشه و شما باید توی دادگاه حاضر بشید قانون بینتون حکم کنه دلیلی ندارد پدرتون مانع حضور مادرتون بشه حداقل اگه خودتون نمیخواین برید وکیل بگیرید به جاتون بره دادگاه

با داییت چون بالاخره اون داره از راه قانونی وارد میشه و شما باید توی دادگاه حاضر بشید قانون بینتون ...

نمیشه خودشون نرن اگر وکیل حضور پیدا کنه یعنی غیبت موکل و اتلاف وقت دادگاه و توی اینطور مواقع نامه احضار دادگاه میفرستن 

2740
نه ما خودمون پرونده ای تو دادگاه داشتیم وکیلمون می‌رفت نیاز نبود خودمون بریم

بستگی به نوع پرونده داره و همینطور برش وکیل شما اما اگر بحثی بین دو خانواده صورت گرفته باشه و موجب آسیب شده باشه حضورشون توی دادگاه اجباری هست ولی بستگی به شروط های ضمن شده توی وصیت نامه هم داره 

شما  اگه وصیت براش مهمه بگو آقاجون گفته تا سه سال اگه نتونی ولی تو سر دوسال به همه چی رسیدی پس ...

ما که بهش همینو میگیم 

حالا کو گوش شنوا همش حرف خودشون میزنن

2706