2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیفهمن چون چک کردی میری تو لیست پیشنهاداشون

واقعا؟؟ 

اینو مطمئنی؟؟ 

یعنی اینستا اونی را پیشنهاد میده که پیجمونو چک میکنه؟؟ 

وقتی به این فکر میکنم که یه عده از آدما وااااقعا فاقد درک و فهم و شعور هستند، خیییلی از این دنیا میترسم.     آقایون، درخواست دوستی ندید. و از این کارِتون خجالت بکشید.            یک نکته برای همه ی عزیزان: لزومی نداره همه جا عقده ای بودنتونو جاااار بزنید (خطاب به هرکس که عقده ایه و با عقده هاش دیگرانو آزار میده)                      کاربر جدید نیستم دوستای گلم
2728
اینستا فکر می کنه میشناسیشون تو رو بهشون پیشنهاد میده اونا هم درخولست میدن البته فکر کنم یه روشی هس ...

پس صد در صد گزینه اول هست،چون اونایی که درخواست،فالو دادن گزینه دوم به فکرشون نمیرسه 

اینستا فکر می کنه میشناسیشون تو رو بهشون پیشنهاد میده اونا هم درخولست میدن البته فکر کنم یه روشی هس ...

چه روشی؟ 

وقتی به این فکر میکنم که یه عده از آدما وااااقعا فاقد درک و فهم و شعور هستند، خیییلی از این دنیا میترسم.     آقایون، درخواست دوستی ندید. و از این کارِتون خجالت بکشید.            یک نکته برای همه ی عزیزان: لزومی نداره همه جا عقده ای بودنتونو جاااار بزنید (خطاب به هرکس که عقده ایه و با عقده هاش دیگرانو آزار میده)                      کاربر جدید نیستم دوستای گلم
واقعا؟؟  اینو مطمئنی؟؟  یعنی اینستا اونی را پیشنهاد میده که پیجمونو چک میکنه؟؟

فقط اونا نه

ولی چک کنن میان جز لیست

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱
2738