2737
2739
عنوان

طلاق چه حسی داره؟

137 بازدید | 20 پست

راستش من خیلی بهش فکر میکنم دلایلم هم میگم شماها خواهرانه راهنماییم کنید قدرت مدیریت نداره بچمو کتک میزنه برای جابجایی دکور خونه باید یک عالمه التماسش کنم علنی بد خواه خانوادمه حسود و بد خواهمه مریض بشم دکتر اعم از دندانپزشکی و ... نمیبره ولی پول میده خودم میتونم برم کلا منظورم اینه نگرانم نمیشه مثل ماست میمونه بهم گیر میده اجازه انجام هیچ کار زیبایی رو ندارم در طول ۱۰ سال زندگی یک بار تولد سالگرد ازدواج و ... برام نگرفته ( دعوا کردم بعدش رفته یه کیک بد شکل گرفته اونم بی کادو و سلام ...) بی فرهنگه می‌دونم از هیزیش نیست ولی بیرون میرم باهاش همش دوست داره باهم غیبت زنای مختلف با تیپای مختلف بکنیم مثلا شلوار پاره که من همیشه میزنم توی ذوقش رمانتیک نیست در کل حس یک مردو بهم القا نمیکنه فکر میکنم اگه ادامه بدم در حق خودم ظلم کردم شغل خوبی داره سالمه با هزار تا دعوا یک خونه زده به نامم که من پشتم به این خونه خیلی پره قیمت خوبی داره بعد طلاق آواره نمیشم هر چند خانواده خوبی هم دارم دو تا بچه دارم خواهری گلم اینا دلایل خوبی برای طلاق هست آیا ؟ اینم بگم سنگ تغییر می‌کنه این نه دیگه می‌شناسمش خودم هم می‌دونم که بمونم می‌ترکم از افسردکی از بس حس انزجار ازش دارم کلی ریزش مو گرفتم حالا راهنماییم کنید ببخشید طولانی شد ...🤕🙏❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

هولاکویی میگفت :طلاق حسش مثل قطع کردن پاهات وقتی ک دیابت داری و عفونت کردیه.وقتی ک باید یه تصمیم بگیری یه عضو رو قطع کنی یا زنده بمونی یا باید با کل بدنت خداحافظی کنی و منتظر باشی بیماری تورو بکشه؛بنظرم درست میگه

هولاکویی میگفت :طلاق حسش مثل قطع کردن پاهات وقتی ک دیابت داری و عفونت کردیه.وقتی ک باید یه تصمیم بگی ...

دقیقا حسش کردم بیرون اومدن از زندگیه که دوسش داری ولی حالت باهاش خوب نیست 

2740
راستش من اذیت نشدم.جداشدم انقدر حالم خوب بود و سرحال بودم و پر انرژی ک همه تعجب کردند

مشگلاتت از چیزایی که من نوشتم خیلی پیچیده تر یود؟ دلایلم منطقیه یا من حساس شدم نمی‌دونم خیلی گیجم

همه دلایل خوبی برای طلاق هست مخصوصا کتک بچه...در آینده بچه هات ازش متنفر میشن همچین پدری اصلاً نباشه بهتره.

به خودت هم که کم بدی نمیکنه.

من طلاق نگرفتم اما قصدمه تا چند سال دیگه برای چیزهای کمتر از این طلاق بگیرم. فقط یک عمر داریم چرا با زجر زندگی کنیم؟

( ⁠°̥̥̥̥̥̥̥̥⁠ω⁠°̥̥̥̥̥̥̥̥⁠)
مشگلاتت از چیزایی که من نوشتم خیلی پیچیده تر یود؟ دلایلم منطقیه یا من حساس شدم نمی‌دونم خیلی گیجم

نصف مشکلاتت رو هم نداشتم.مساله ام بیشتر نوع رابطش با خانوادش بود و اولویتش توی زندگی.ولی از یه جایی حس کردم حقم خیلی بیشتر از اینه ک تحمل کنم یه بچه نونور بی خاصیت رو.

2706