2737
2739
عنوان

میتونم یه کامیون برای خودم گل بخرم.. اما همسرم برام نمیگیره…

| مشاهده متن کامل بحث + 2605 بازدید | 108 پست
واقعا ؟ اینجا چرا درآمدا انقدر بالاست  پربرکت باشه

من با توجه به تاپیک هایی که میبینم فکر کنم از هزار نفر اینجا یک نفر شاید درامدش خوب یاشه 

غصه نخور عزیزم خیلیاااااا هم درد هستن من حتی خانوادمم وضعشون اصلااااا خوب نیست اما دارم کمکم بهشون کمک میکنم خودم مدت زیادی نیست که درامدم انقدر خوب شده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

چجوری بریم تو کار تولیدی سنگ انقدر درآمد داشته باشیم؟ دکتراش انقدر درامد ندارن والا از درس خوندن ما چیزی در نمیشه بگو لطفا🥲🙏

این حقایق هستند که آدم‌ها را از هم دور می‌کنند ، نه دروغ ! وگرنه ما دروغ می‌گوییم که نزدیک باقی بمانیم ! آدم‌ها یک‌بار عمیقاً عاشق می‌شوند، چون فقط یک‌بار نمی‌ترسند که همه چیز خود را از دست بدهند؛ امّا بعد از همان یک‌بار، ترس‌ها آن‌قدر عمیق می‌شوند که عشق، دیگر دور می‌ایستد ...
2738
الان ای 😐 یعنی چه ؟؟؟؟😅😅😅 با من موافقید یا مخالف 

متعجم انقدر عصبانیت واسه چی؟

خب بچه ها یاد میگیرن جواب محبت رو اینجوری باید بدن؟ 

گل هم یه موجود زنده و لطیفه چرا باید بندازینش تو خیابون!

آخه مگه میشه همش سختی!؟ به خدا هروقت میخندم بعدش میترسم بدبختی سراغم بیاد دوباره 

بیا منو شما ازین تاپیک بریم بیرون اینجا جای ما نیس وگرنه تا شب از شدت افسردگی خودمونو حلق اویز میکنیم به لوستر خونه اونوقت ازونجاییکه به شدت بدشانسیم سقف خونه میریزه بعد کل اپارتمان میاد پایین همه میمیرن جز منو شما ☹😐

۶۰ تا ۱۲۰ درآمد داری ؟ 🥲   منو به عنوان شوهر دومت     قبول میکنی ؟ 😥 ...

منو ب عنوان همسر سوم بپذیر اسی 

هفته ای یه بار کادو میخرم 

هرروز گل 

غذاهم خودم میپزم 

درسم نمیخوام بخونم 

برات بچه هم میارم

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂
راستش الان اومدم اینجا فقط اروم بشم اما چون پرسیدی جواب میدم …  خیلی ساااال کار میکنم  ا ...

ممنون جواب دادی ، ولی آفرین و ضمنا خوشبحالت به خاطر شغل ‌‌‌‌و درآمدت تو این اوضاع بیکاری دست راستت رو سر ما ،  راجعبه تاپیک هم همسرت باید بدونه پول نیاز نداری و خب خودت بهش بگو کادو برات بخره یا مثلا جلو خواهرشوهری کسی بگو انقدر دوست دارم فلان چیزو بخره اما نمیتونم بگم بهش که اون بگه بهش و بدونه 

2706