2733
2734

می‌دونی نوجونی یه چالیست نمیدونم چجوری بگم انگار  بیش از حد به همه چی اهمیت میدی احساس میشی رو قیافت خودت

در کل از بچه های کلاستون جالب نیستن خب با پابه های دیگه برگرد اشکالی چیه 

همیشه عطر میزنم قیافم بد نیست خیلی  شوخ بودم از وقتی این رفتارا رو دیدم بدجور ساکت شدم  ...

سلام عزیزم. منم همینطوری بودم الانم همینم ولی عوضش ی شوهر گیرم اومد ک ب همشون می‌ارزید خیلی خوشحالم ک وقت و اعصابمو برا رفیق صرف نکردم چون خواهرم همینطوری بود و خیلی خیلی خیلی آسیب دید. چون هرچی هم خودشو براشون کشت آخر بعد نهایتا ۳یا۴سال رهاش کردن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خوشگلی؟.بوی خوبی میدی؟شوخی؟ خ...مال نیستی؟.درس خونی؟ا اینانیستی که دورون؟

چند سالته ک خوشگلی رو ملاک میدونی واسه دوستی 

نیل هستم🥹⭐️🌙 یه عدد دختر شمالی🪷🌿🌈بهترین؛ زیباترین تاریخ زندگیم𝟏𝟒𝟎𝟏/𝟗/𝟏𝟗 اگه عاشق بَوِمَه دلبر جانی داشتِمِه 𝐀𝐥𝐢🥹❤️‍ دختری هستم به شدت احساسی🥹🦚 تو شرایط سخت همدم افراد با ارزش زندگیم هستم🫧☺️تحت هیچ شرایطی قهر نمیکنم؛کینه ای نیستم🫠🥝مشاور یا روانشناس نیستم؛ اما میتونم به عنوان یه خواهر مجازی باهات دردل کنم و تا اونجایی که میتونم بهت کمک کنم🥹💛⭐️ لطفا توی تاپیک های،مذهبی تگم کنید🫠🌷هرچه بود گذشت، ما جوانه زدیم سبز شدیم🫠💚لطفا یه سر به تاپیکام بزنید؛امیدوارم براتون مفید و کاربردی باشه🥹💙🧿دریا بَووشی تیسِه ماهی بومِه🥹⭐️حامی حیوانات و طبیعت🫧🐞

ولشون کن منم یه سال اینطوری بودم اینا بی محلت میکنن منو رسما اذیت میکردن و تو کل کلاس تنها بودم

ننه بابامم حرفمو گوش نمیکردن مدرسمو عوض کنن

داری رد میشی یه نگاه به امضام کن . نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی    حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست . فرستادی؟    بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه . حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) قربونش برم بکنی و لبخند بزنی؟ مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی    دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. سخته ولی تو اینهمه برای من ارزش قائل شدی امضامو خوندی ! لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری    تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی پس برای کسی که دائم برات دعا میکنه هم یکم مرام بیشتری بذار آقا غریبه فدای چشمات بشم
2738

یکی تو کلاسمون همینطوریه 

چقد اذیتش کردیم

دانش اومزای جدید ک اومدن اونم دوست پیدا کرد و اکیپ و اینا

الان ک این تاپیکو پیدم عذاب وجدان گرفتم 🥲

ولی دورت بگردمممم 🥺🫀

بیا بغلم 

اصن من دوستت 

چند سالته ؟!🥲

هیچ مشکلی ارز خودکشی نداره 

نیل هستم🥹⭐️🌙 یه عدد دختر شمالی🪷🌿🌈بهترین؛ زیباترین تاریخ زندگیم𝟏𝟒𝟎𝟏/𝟗/𝟏𝟗 اگه عاشق بَوِمَه دلبر جانی داشتِمِه 𝐀𝐥𝐢🥹❤️‍ دختری هستم به شدت احساسی🥹🦚 تو شرایط سخت همدم افراد با ارزش زندگیم هستم🫧☺️تحت هیچ شرایطی قهر نمیکنم؛کینه ای نیستم🫠🥝مشاور یا روانشناس نیستم؛ اما میتونم به عنوان یه خواهر مجازی باهات دردل کنم و تا اونجایی که میتونم بهت کمک کنم🥹💛⭐️ لطفا توی تاپیک های،مذهبی تگم کنید🫠🌷هرچه بود گذشت، ما جوانه زدیم سبز شدیم🫠💚لطفا یه سر به تاپیکام بزنید؛امیدوارم براتون مفید و کاربردی باشه🥹💙🧿دریا بَووشی تیسِه ماهی بومِه🥹⭐️حامی حیوانات و طبیعت🫧🐞

سلام منم همین بودم دقیقا 

فقط یه دوست صمیمی داشتم

واقعا دلیلش نا مشخصه البته من غیر بومی بودم فارس بودم اونا یه قومیت دیگه برا همین خودم خوشم نمیومد ازشون شاید برا همینه

وقتی از درون از یکی خوشت نمیاد یه حالت دافعه داری ازت فاصله میگیرن 

بیا تا اومدنت دیر نشده...متاهل.درخواست دوستی⛔🔞🚫
می‌دونی نوجونی یه چالیست نمیدونم چجوری بگم انگار  بیش از حد به همه چی اهمیت میدی احساس میشی رو ...

بیادم میفته روز ی 18 ساعت به غیر تایم مدرسه خودمو داخل اتاق حبس میکردم 

چون لاغر بودم 

2706