2733
2739
الاهی بمیرم برات  منم همین شدم دیگه فکر میکردم عضو یه اکیپ هستم  الان تولد یکی از بچه ها ...

عزبزم به هبچیت حسابشون کن من که‌ماشاللهتوی همش تجربه دارم .اینو گفتی یاد خاطره دیگه افتادم 🤣قرار بود تولد یکی از بچه بریم بعد ی گروه زدیم توی واتساپ برای کادوش بعد از چند وقت بچه ها گفتن اصلا کنسل شده تولدش و ..خلاصه دو سال بعد عکس تولد دو سال پیشش رو گذاشت بود نوشته بود یادش بخیر تولد x سالگیم ‌‌تقریبا همه بچه ها توش بودن البته من بهش گفتم چرا پی فلانی گفت تولدت کنسله ؟ گفت هیچی بهشنگو من بهش گفتم بهتون بگه بعد ی دلیل مزخرف آورد . بعد براش توضیح میدم که ناراحت شدم میگه چته من که عذرخواهی کردم . از بس هیچی بهشون نگفتیم اینحورین والا 😒

خدارو شکر قطع ارتباط کردیم باهاشون . آدم قدرنشناسی بود 

البته الان خوشحالم که حداقل بهش گفتم حرفمو ( آخه ما قصد هم نداشتیم تولدش بریما اما بازم ناراحت شدم مطمینم واسه این بود که چند نفر دیگه ( که ما باهاشون مشکل داشتیم )رو دعوت کرده بود عزیزم اتفاقا اینطوری بیشتر میشناسیشون و خدارو شکر می‌کنی قطع ارتباط کردی 

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خب چرا اذیتش کردین؟ شمام اذیتش کردی یعنی؟ بازم خوبه اوضاعش خوب شد 17 سالمه عزیزم  اومدممم🫂🥲 ...

خیلیییی خنگ بود 

هنوزم ک هنوزه از ما متنفره 

ولی باز هم تنهاست یعنی تو اکیپم ک هستا ولی بازم انکار تنهاست ..

کمبودم داره 

بیا عشقم 🥲🫂

چقدر خوووبببب منم راستش دختر مستقلیم یعنی خب تنها همه جا میرم حتی شده چیتگر تهران تنها رفتم چندبار& ...

افرین واقعا خوبه

مهم اینه هرجا میری حالت خوب باشه و فقط جاهایی که حس ناامنی بهت میده نری

قربون شما😂❤️

اره کافه زیاد میرم و میتونم بگم ۹۹ درصد موافع تنها میرم

چند تا از تاپیکا مال خودم نبوده❤️
2728
چقدر خوووبببب منم راستش دختر مستقلیم یعنی خب تنها همه جا میرم حتی شده چیتگر تهران تنها رفتم چندبار& ...

باور کن به این روزات میخندی

مدرسه واقعا میتونه مسخره باشه ولی با این دیدگاها جلو نرو.

تمرکزتو رو درست بزار و دوستیای ساده

خیلیاشون ارزش اینکه بخوای باهاشون بیرون بری هم ندارن و حتی ممکنه ابروتو با چیت بازی ببرن.

چند تا از تاپیکا مال خودم نبوده❤️
عزبزم به هبچیت حسابشون کن من که‌ماشاللهتوی همش تجربه دارم .اینو گفتی یاد خاطره دیگه افتادم 🤣قرار بو ...

عزیزم چقد ادمای بی شعور و سیاه دلی پیدا میشن واقعا... 

بیخیال فراموشش کن نذار این خاطره اذیتت کنه💔

اره خیلی خوبه دیگه حداقل زنگ تفریحا با اینا نیستن

2740
⁦(っ.❛ ᴗ ❛.)っ⁩نگران نباش عزیزم اینجور مسایل رو من یادمم بره خدا یادش نمیره (من کلا اون دوران رو فرامو ...

عزیزم باز هم خدارو شکر دوتایی همو داشتین... 

اره خب خدا یادش نمیره قطعا تاوان شکستن دلتون رو میدن 

چقد خوب که ادمای درست رو بالاخره پیدا کردین 

دقیقا من تو مکان اشتباهی قرار گرفتم شاید اگه یه مدرسه دیگه بودم وضعم اینطوری نبود

عزیزم چقد ادمای بی شعور و سیاه دلی پیدا میشن واقعا...  بیخیال فراموشش کن نذار این خاطره اذیتت ...

درست میگی عزیزم واقعا همینطوره 🌸خدارو شکر 💕

عزیزم باز هم خدارو شکر دوتایی همو داشتین...  اره خب خدا یادش نمیره قطعا تاوان شکستن دلتون رو م ...

بله واقعا خداروشکر . درسته عزیزم. عیب ندارن عزیزم وارد دانشگاه بشی انشالله اگه خدا بخواد جای درست رو پیدا می‌کنی و پیش آدمایی میری که قدرت رو بدونن ,🌸💕 هر چیزی حکمتی داره حتی اگه ندونیم 

من نه تنها دوران ابتدایی 

بلکه راهنمایی 

و حتی دبیرستان ک هیچ 

تا مقطع دانشگاه هم هیییییچ دوستی نداشتم ...

نه تنها تو مدرسه بلکه بیرون مدرسه هم با کسی دوست نبودم ...

حالا حالاها هستم در خدمتتون از خیلی از جهات صدمه ندیدم و حالم خوب بود 

توام لازم نیس خودتو ناراحت کنی 

ی عقاب همیشه تنهاس 

تو برای تحصیل رفتی ک ب درجات بالا برسی و پیشرفت کنی 

واسه دوست یابی ک نرفتی 

پس جوری روی درسات تمرکز کن ک اونا دنبال دوستی باتو باشن 

موفق باشی 🥰😘😘😘😘😘

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یازدهم خب میدونی من اکیپ نمیخوام فقط میخوام تنها نباشم😭

خوب بهتر، اتفاقا بچسب این یه سال رو خوووووب درس بخون خدا دوستت داره که این شرایط مهیا شده برات، یک سال حسابی تلاش کن بعد که موفق شدی همه منت میکشم باهات دوست باشن

من دقیقا دقیقاااااااااا شرایط تو رو داشتم 🥲😢😭خیلی سخته ، قلبم درد میاد وقتی بهش فک میکنم. ۱۶  سالمه ، امسال ترک تحصیل کردم :) کلاس یازدهم رو دیگه نرفتم ....

بزرگ ترین اشتباه زندگیم رو انجام دادم و رفتم ازدواج کردم 🥺

بخاطر فشار مدرسه تن ب ازدواج دادم و حالا ی روانی شدم :) و از خودم متنفرم ک چرا درسم رو کنار گزاشتم

2706